“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Усі приміщення перебувають у задовільному стані. При проведенні перевірки ревізори Мінкульту здійснювали фото та відеофіксацію
Після перевірки працівниками "Мінкульту" приміщень Києво-Печерської лаври, у користування національного заповідника передали 16 корпусів святині. Усі вони перебувають у задовільному стані і є культурними пам'ятками національного та місцевого значення.
У "Мінкульті" відзвітували, що 1 та 2 травня здійснювали перевірку приміщень і за її результатами у користування перейдуть такі будівлі:
Нещодавно комісія Мінкульту показала наслідки перебування у Києво-Печерській Лаврі російських священників. Деякі приміщення перебувають у жахливому стані, а окремі кімнати представники УПЦ МП перетворили на справжній смітник.
Колишнього намісника Києво-Печерської лаври Пашу-Мерседеса заарештували після того, як СБУ оприлюднила аудіозапис розмови митрополита про захоплення росіянами Херсону, який він фактично благословляв. Йому інкримінували глорифікацію росії та розпалювання міжрелігійної ворожнечі.
Обидва звинувачення передбачають ув'язнення. Звісно, Павло відкинув усі ці звинувачення й заявив, що жартував, а у Херсоні він не знає нікого.
Напередодні суд виніс рішення щодо виселення ченців УПЦ МП з Києво-Печерської лаври, а митрополит Павло заявив про ймовірний штурм святині невідомими. Також він стверджував, що не покине лавру добровільно.
Раніше митрополит Павло записав звернення до президента Володимира Зеленського. Він заявив, що сльози священників "впадуть на голови" очільника держави та його оточення.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Києво-Печерській лаврі призначили нового намісника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.