“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Попередньо у міністра діагностовано перикардит
Слідом за шефом Пентагону Ллойдом Остіном, міністра оборони Італії Гвідо Крозетто 13 лютого у терміновому порядку госпіталізували у Римі через підозри на запалення зовнішньої оболонки серця. Міністр самостійно звернувся за медичною допомогою із сильним болем у грудях.
Про госпіталізацію Гвідо Крозетто повідомило агентство ANSA. За його даними, у ніч з 12 на 13 лютого міністр самостійно відвідав відділення швидкої допомоги лікарні Сан-Карло-ді-Нансі у Римі, де повідомив про сильний біль у ділянці грудної клітки.
Відомо, що міністра обстежують у лікарі, і що йому зробили коронарографію. Точна інформація щодо причин госпіталізації відсутня, але джерела у лікарні стверджують, що це міг бути перикардит - запалення зовнішньої оболонки серця.
Міністр оборони США Ллойд Остін 12 лютого потрапив до реанімації військового госпіталю Уолтера Ріда у Вашингтоні. Прессекретар Пентагону генерал Пет Райдер заявив, що Остін, був ушпиталений в лікарню із симптомами, що вказують на проблему з передміхуровою залозою.
У зв'язку із хворобою Остін передав обов'язки своєму заступнику - Кетлін Хікс. Напередодні у 70-річного Остіна раніше діагностували рак передміхурової залози. Наступного вівторка Остін мав вилетіти до Брюсселя на засідання контактної групи щодо України, а згодом він мав взяти участь у періодичній зустрічі міністрів оборони НАТО. Остін заявив, що готовий взяти участь у "Рамштайні" онлайн.
Нагадаємо також, що безпілотники українського виробництва стають все краще, і можуть зайняти свою нішу на ринку озброєнь. Чи можуть американці перетати нам технології з виробництва власних дронів MQ-9 Reaper, JDAM та Gray Eagle, розмірковує Ярослав Олійник, військовий аеророзвідник, радник Мінстратегпрому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут.