«Мілан» вдома поступився «Челсі»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах E, F, G та Н

На футбольних полях Європи розпочались поєдинки четвертого туру Ліги чемпіонів. «Челсі» вдруге за тиждень обіграв чемпіона Італії «Мілан». Аутсайдер групи Н «Маккабі» переміг італійський «Ювентус».

У вівторок, 11 жовтня, матчами у групах E, F, G та Н розпочався четвертий тур Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Кілька матчів закінчилися з несподіваними результатами.

Група E

РБ «Зальцбург» відкрив рахунок у матчі з загребським «Динамо» на 12-й хвилині. Господарі відігрались ще до перерви - на 40-й хвилині Любічич зрівняв рахунок. Більше забитими м’ячами команди вболівальників не пораували.

«Мілан» минулого тижня зазнав від «Челсі» болючої поразки з рахунком 0:3. Тож матч у Італії мав показати, наскільки закономірним був результат поєдинку у Лондоні. «Мілан» залишився у меншості на 18-й хвилині. Томорі руками затримав Маунта у штрафному майданчику. Окрім вилучення, «Мілан» заробив ще й пенальті у власні ворота. Одинадцятиметровий ударом у лівий нижній кут реалізував Жоржиньо. На 34-й хвилині Обамеянг ударом у правий нижній кут подвоїв перевагу «Челсі» в рахунку.

Мілан - Челсі

Результати матчів групи E:

• Динамо Загреб — РБ Зальцбург 1:1 (Любічич, 40, Зайвальд, 12);
  • Мілан — Челсі 0:2 (Жоржиньо, 21 (з пенальті), Обамеянг, 34).
Група Е
Група Е

Група F

«Шахтар» у Варшаві зустрівся з чинним переможцем Ліги чемпіонів і беззаперечним лідером групи «Реалом». З подробицями поєдинку можна ознайомитись тут.

Шахтар - Реал

У паралельному матчі «Селтік» грав з РБ «Лейпциг». Вернер вивів команду гостей вперед на 75-й хвилині. Через 9 хвилин Вернер виступив вже у ролі асистента, віддавши гольову передачу  Форсбергу.

Результати матчів групи F:

• Селтік — РБ Лейпциг 0:2 (Вернер, 75, Форсберг, 84);
  • Шахтар — Реал 1:1 (Зубков, 46 – Рюдігер, 90+5).
Група F
Група F

Група G

«Копенгаген» приймав лідера групи «Манчестер Сіті» Автор дублю у ворота «Копенгагена» у матчі тижневої давності Холанд розпочав матч на лаві запасних. Гості забили на 11-й хвилині, але після перегляду повтору арбітр взяття воріт скасував,  зафіксувавши гру рукою. На 24-й хвилині VAR допоміг «Манчестер Сіті» заробити пенальті. Марез, який і зіграв рукою в епізоді з не зарахованим голом, з одинадцятиметрової позначки побив у лівий кут, а голкіпер «Копенгагена» парирував удар. На 30-й хвилині гості залишились у меншості. Гомес недозволеним прийомом перервав прохід Харальдссона і залишив поле за фол останньої надії. Після вилучення гості атакували вже не так гостро. «Копенгаген» втримав нічию та здобув друге очко у груповому турнірі.

Копенгаген - Манчестер Сіті

«Севілья» в гостьовому матчі з «Борусією» вийшла вперед а 18-й хвилині завдяки голу Ньянзу. На 35-й хвилині Беллінгем зрівняв рахунок. Другий тайм пройшов без забитих м’ячів.

Результати матчів групи G:

• Копенгаген — Манчестер Сіті 0:0;
  • Боруссія Дортмунд — Севілья 1:1 (Беллінгем, 35 - Ньянзу, 18).
Група G
Група G

Група H

У матчі «ПСЖ» - «Бенфіка» на 38-й хвилині арбітр призначив пенальті в ворота гостей за фол проти Берната. Мбаппе з «позначки» пробив у лівий кут, в той час як голкіпер стрибнув у протилежному напрямку. Зрівняла рахунок «Бенфіка» також з одинадцятиметрового. На 62-й хвилині Жоау Маріу покарав «ПСЖ» за фол Верратті.

ПСЖ - Бенфіка

«Ювентус» завітав у гості до «Маккабі» і пропустив вже на 7-й хвилині. Влучним ударом відзначився Ацілі. Наприкінці першого тайму Ацілі став автором дублю. Забити бодай один м’яч у відповідь гості з Італії так і не змогли.

Результати матчів групи H:

• ПСЖ— Бенфіка 1:1 (Мбаппе, 40 (з пенальті) – Жоау Маріу, 62 (з пенальті));
  • Маккабі Хайфа — Ювентус 2:0 (Ацілі, 7, 42).
Група Н
Група Н

Розклад матчів Ліги чемпіонів

В сезоні 2022/23 матчі групового раунду Ліги чемпіонів закінчаться на початку листопада. Це пов’язано з чемпіонатом світу з футболу, який пройде в Катарі з 21 листопада по 18 грудня. Матчі плей-офф пройдуть у більш звичні терміни.

• Фінал: 10 червня 2023 року.

Матчі четвертого туру Ліги чемпіонів продовжаться 12 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу відбору до чемпіонату світу з футзалу між збірними України та Нідерландів. Також ми повідомляли про результати жеребкування відбіркового турніру Євро-2024.