«Металіст» зіграв з «Інгульцем», «Олександрія» у Києві приймала «Минай»: результати матчів Української Прем’єр-ліги

В УПЛ пройшли два матчі другого туру.

На футбольних полях України продовжуються футбольні баталії. НСК «Олімпійський» у Києві приймав третій поєдинок за три дні.

За розвитком подій у поєдинках уважно стежив Інформатор.

У понеділок, 29 серпня, в УПЛ пройшли два заключні матчі другого туру. Першими на поле вийшли «Металіст» та «Інгулець» Склади команд:

Металіст: Рибка, Романюк, Федорів, Мизюк, Каплієнко, Ралюченко, Підлепенець, Танковський, Панасенко, Картушов, Коркішко.

Запасні: Костик, Чідомере, Багачанський, Книш, Порох, Шопін, Рязанцев, Прядун.

Інгулець: Паламарчук, Нагієв, Ковальов, Ченбай, Саків, Кучеренко, Одарюк, Запорожець, Клименко, В. Блізніченко, Сітало.

Запасні: Кучер, А. Блізніченко, Марусич, Козак, Коробенко, Сидоренко, Павлов, Смоляков, Резепов.

Перший удар по воротам завдали номінальні гості. На 3-й хвилині Саків пробив поруч зі стійкою. А от рахунок у зустрічі відкрив «Металіст». Кучеренко порушив правила у своєму штрафному майданчику і Коркішко ударом у лівий кут чітко реалізував пенальті. Командам дошкуляла спекотна погода, тому поєдинок проходив у невисокому темпі. Тим не менше суперники намагалися створювати небезпеку у воріт один одного. Однак більшість ударів блокувалася захисниками і до голкіперів не доходила. Відігрався «Інгулець» на 60-й хвилині. Клименко пробив метрів з 20, м’яч  вдарився об ліву стійку і вже від неї влетів у протилежний кут воріт «Металіста». Через кілька хвилин Рибка перевів на кутовий небезпечний удар Ковальова зі штрафного. «Металіст» міг вирвати перемогу у кінці зустрічі. На 89-й хвилині захисник «Інгульця» Ченбай намагався перервати простріл з флангу і влучив у поперечину власних воріт.

Завершували ігрову програму другого туру «Олександрія» та «Минай». На поле київського НСК «Олімпійський» команди вийшли у таких складах:

Олександрія: Білик, Мірошніченко, Білошевський, Бабогло, Цуріков, Рибалка, Волошин, Демченко. Калітвінцев, Кобзар, Третьяков.

Запасні: Єрмаков, Дришлюк, Гринь, Авагімян, Дячук, Кожушко, Костишин, Шулянський, Мартинюк, Копина, Бондаренко, Мустафаєв.

Минай: Бандура, Гончар, Горін, Нємчанінов, Трубочкін, Касімов, Вітенчук, Хахльов, Кулієв, Вишневський, Твердохліб.

Запасні: Кемкін, Байдал, Голуб, Колесник, Паламар, Чуєв, Воробчак, Кравчук, Грайфонер, Рогозинський.

Команди не стали влаштовувати стартовий штурм, а надали перевагу позиційним атакам. Гра переважно проходила ближче до центральної лінії. На 12-й хвилині «Минай» провів першу на дві команди швидку атаку, яка завершилась ударом Вишневського і сейвом Білика. «0лександрія» ж свій шанс використала. На 23-й хвилині Третьяков прийняв м’яч у штрафному майданчику «Миная» і другим дотиком пробив у правий кут. У перерві тренер «Олександрії» замінив  Волошина на Авагімяна. І вже на третій хвилині свого перебування на полі Авагімян отримав жовту картку за грубий фол у центрі поля. Плюс 32 градуси спеки у Києві не спонукали футболістів до надто активних дій. Однак моменти біля воріт суперників виникали. «Олександрія» володіла невеликою ігровою перевагою і атакувала гостріше. Проте більше забити не забила, а от «Минай» рахунок зрівняв. На першій компенсованій хвилині Білик невдало пішов на перехоплення і Голуб перекинув м’яч через голкіпера «Олександрії». А вже через хвилину Цуріков чудовим ударом з-за меж штрафного майданчика приніс перемого «Олександрії».

• Металіст — Інгулець 1:1 (Коркішко, 6 (з пенальті) – Клименко, 60);
  • Олександрія — Минай 2:1 (Третьяков, 23, Цуріков, 90+2 – Голуб+1).

Матчі третього туру УПЛ пройдуть 2-5 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого туру УПЛ, зіграних 27 та 28 серпня.