Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
16:51, 7 Лютого
Информатор UA

Интро

Компанія Meta, якій належать соціальні мережі Facebook та Instagram, заявила, що може припинити діяльність цих соцмереж у Європі. У разі відключення соцмережі перестануть працювати і в Україні. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на GSMArena. Вся справа у новому законі Європейського Союзу. Згідно з ним компанії, які збирають дані користувача в Європі, повинні зберігати і обробляти ці дані на європейських серверах. Однак дані Facebook та Instagram обробляються як на серверах у США, так і на європейських серверах, що має вирішальне значення для націлення реклами та підприємств, що працюють на цих соціальних платформах. У звіті, представленому Комісією з цінних паперів і бірж, Meta припускає, що, якщо компанія не дотримуватиметься нових правил ЄС, вона просто припинить надавати свої послуги Facebook і Instagram в Європі. Віце-президент Meta з глобальних питань Нік Клегг стверджує, що це завдасть шкоди багатьом підприємствам в ЄС, які покладаються на послуги та рекламу, які надає компанія. Фінансовий звіт минулого тижня спричинив падіння акцій Meta на 25% після того, як компанія вперше у своїй історії втратила щоденних активних користувачів. Це означає, що компанія, швидше за все, просто намагається зайняти більш вигідну позицію на переговорах, замість реально планувати діяти у відповідь на загрози. Раніше ми повідомляли, що Ubisoft подала позов на організаторів симфонічних концертів по композиціях з Assassin Creed. Також писали про те, що у Лівії на узбережжі знайшли сотні пакетів наркотиків із зображенням Путіна. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

Meta може закрити Facebook та Instagram у Європі: що трапилося

Читать на русском

Вся справа у новому законі Європейського союзу

Читать на русском
Meta може закрити Facebook та Instagram у Європі: що трапилося

Вся справа у новому законі Європейського союзу

Компанія Meta, якій належать соціальні мережі Facebook та Instagram, заявила, що може припинити діяльність цих соцмереж у Європі. У разі відключення соцмережі перестануть працювати і в Україні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на GSMArena.

Вся справа у новому законі Європейського Союзу. Згідно з ним компанії, які збирають дані користувача в Європі, повинні зберігати і обробляти ці дані на європейських серверах. Однак дані Facebook та Instagram обробляються як на серверах у США, так і на європейських серверах, що має вирішальне значення для націлення реклами та підприємств, що працюють на цих соціальних платформах.

У звіті, представленому Комісією з цінних паперів і бірж, Meta припускає, що, якщо компанія не дотримуватиметься нових правил ЄС, вона просто припинить надавати свої послуги Facebook і Instagram в Європі. Віце-президент Meta з глобальних питань Нік Клегг стверджує, що це завдасть шкоди багатьом підприємствам в ЄС, які покладаються на послуги та рекламу, які надає компанія.

Фінансовий звіт минулого тижня спричинив падіння акцій Meta на 25% після того, як компанія вперше у своїй історії втратила щоденних активних користувачів. Це означає, що компанія, швидше за все, просто намагається зайняти більш вигідну позицію на переговорах, замість реально планувати діяти у відповідь на загрози.

Раніше ми повідомляли, що Ubisoft подала позов на організаторів симфонічних концертів по композиціях з Assassin Creed.

Також писали про те, що у Лівії на узбережжі знайшли сотні пакетів наркотиків із зображенням Путіна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.