Мессі та екс-гравець Шахтаря допомогли Інтер Маямі вийти в 1/8 фіналу Кубка ліг

Аргентинець оформив дубль у напруженному матчі

Мессі
Ліонель Мессі та Сергій Кривцов ведуть Інтер Маямі до перемог

Ліонель Мессі демонструє чудові результати. Голи аргентинця допомагають Інтер Маямі впевнено крокувати турнірною сіткою Кубка ліг. У матчі проти Орландо Сіті Ліонель відзначився двома забитими м’ячами.

У поєдинку Кубка північноамериканських ліг Інтер Маямі - Орландо Сіті Мессі відкрив рахунок вже на 7-й хвилині. Аргентинець у штрафному майданчику прийняв м’яч на груди і другим дотиком пробив голкіпера.

Перший гол Мессі

Вдруге Мессі відзначився вже за рахунку 2:1 на користь Інтер Маямі. На 72-й хвилині Ліонель розстріляв ворота з лінії воротарського майданчика.

Весь матч за Інтер Маямі відіграв і захисник збірної України Сергій Кривцов. Статистичний портал AiScore поставив українцю 6,7 бала. Доречі Серхіо Бускетс отримав 6,6. Ну а найкращім серед усіх гравців з оцінкою 9,2 став Мессі.

• Інтер Маямі – Орландо Сіті – 3:1;
    Голи: Мессі, 7, 72, Хосеф Мартінес, 51 (з пенальті) – Араухо, 17.

Огляд матчу

Після гри Мессі написав в Instagram:

"Чудова гра від усіх, дуже раді за перемогу!!! На добраніч Маямі!!!"

Побажання від Мессі

Турнірна сітка

Інтер Маямі впевнено пройшов до наступного раунду турніру. В 1/8 фіналу Кубка ліг Мессі та компанія зіграють з Далласом. В 1/16 фіналу Даллас переміг мексиканський Масатлан. Додамо, що у Лео Мессі у 3 матчах за Інтер Маямі вже 5 голів та одна результативна передача.

Раніше Інформатор розповідав про рішення Джанлуїджі Буффона закінчити кар’єру. Також ми повідомляли результати матчів жіночого ЧС-2023.