Жіночий ЧС-2023. Сенсаційна Ямайка вибила Бразилію, Франція та Панама встановили гольовий рекорд

Збірні Бразилії не вийшла в плей-оф вперше за 28 років

ЧС-2023
Матчі ЧС-2023 проходять у запеклій боротьбі

На жіночому чемпіонаті світу з футболу в Австралії та Новій Зеландії продовжуються матчі групового етапу. Поєдинки третього туру зіграли у групі G. Головна сенсацыя дня - збірна Ямайки не пустила Бразилію у 1/8 фіналу.

Збірній Бразилії неодмінно треба було перемагати Ямайку. Вважаючи на статус команд, проблем з цим у бразилійок не мало бути. Втім все вирішувалось на полі. Футболістки збірної Бразилії протягом матчу завдали у площину воріт суперниць 8 ударів. Але пробити воротарку острівної команди так і не змогли. Ямайка ж жодного разу не поцілила в рамку. Тим не менше саме Ямайка гратиме в 1/8 фіналу, а Бразилія збирає валізи.

• Ямайка - Бразилія 0:0.

Матч збірних Панами та Франції подарував справжню гольову зливу. Марта Кокс ударом зі штрафного вже на другій хвилині несподівано вивела вперед збірну Панами. Франція ще до перерви відповіла чотирма м’ячами. У другій половині матчу гольова феєрія продовжилась. Крапку на 9-й доданій хвилині поставила нападниця збірної Франції Вікі Бешо. У підсумку Франція перемогла 6:3, а матч став найрезультативнішим на ЧС-2023.

• Панама - Франція 3:6;
    Голи: Кокс, 2, Пінзон, 64, Седено, 87 - Лакрар, 21, Діані, 28, 37, 52, Гарре, 45, Бехо, 90+9.

Збірна Франції посіла перше місце. Ямайка вперше в історії вийшла в 1/8 фіналу. Бразилія, яка почала турнір з перемоги над збірною Панами з рахунком 4:0, залишає мундіаль, не пробившись у плей-оф вперше за 28 років.

Група F
Група F

Розклад матчів

У четвер, 3 серпня, на ЧС-2023 відбудуться два матчі. Поєдинки в прямому ефірі покаже "Суспільне Спорт".

13:00. Колумбія – Марокко (група H) – наживо: Суспільне Спорт;

13:00. Німеччина – Республіка Корея (група H) – наживо: Суспільне Спорт + місцеві телеканали Суспільного.

Раніше Інформатор розповідав про матч СК Дніпро-1 у кваліфікації Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли результати матчів жіночого ЧС-2023.