Мессі феєрично дебютував в MLS - забив гол і витягнув Інтер з останнього місця

Великий аргентинець розпочав матч на лаві запасних

Ліонель в США не йде з поля без результативних дій
Мессі встановив остаточний рахунок в матчі

Ліонель Мессі напередодні дебютував в MLS за Інтер Маямі. Як і в кубкових матчах, аргентинський нападник запалював на полі та допоміг своїй команді покинути останнє місце в лізі.

В матчі проти Ньй-Йорк Ред Буллз на виїзді Інтер розпочав гру без Лео - аргентинець залишився на лаві запасних. Головний тренер Херардо Мартино також вирішив не випускати на поле Сергія Кривцова - українець взагалі лишився поза заявкою.

Інтер Маямі вийшов вперед ще без Мессі - наприкінці першого тайму Гомес зіграв на добиванні. А от "Бики" не змогли влучити в порожні ворота буквально в попередній атаці. Зрештою на 60-й хвилині на полі з'явився Мессі.

Дебют Ліонеля в MLS вийшов на славу - на 89-й хвилині він встановив остаточний рахунок в матчі. Перемога 0:2 на виїзді - і Інтер не лише перервав 11-матчеву безвиграшну серію в чемпіонаті, але й покинув останню сходинку в турнірній таблиці.

• Нью-Йорк Ред Буллз - Інтер Маямі - 0:2 (0:1, 0:1)
    Голи: Гомес, 37; Мессі, 89.

Реакція Мессі на свій дебют

Це був перший матч аргентинського нападника в MLS - до цього Лео грав лише в Кубку Ліги та Відкритому Кубку США. Сам Ліонель Мессі в Instagram так прокоментував власний дебют:

"Гарна перемога з нашим поверненням до MLS. Дякую, Нью-Йорк", - написав Мессі.