Лео - це Лев. Як наш Кривцов та Мессі здобули перемогу для Інтер Маямі

Аргентинець забив дальнім ударом

Мессі
Мессі святкує перемогу з партнерами по команді

Ліонель Мессі продовжує запалювати на полі. Незважаючи на пошкодження, отримане на тренуванні, Мессі зіграв у півфіналі Кубка ліг. Гол аргентинця допоміг Інтер Маямі здолати Філадельфію.

Інтер Маямі відкрив рахунок вже на 3-й хвилині. Наш Сергій Кривцов передачею зі своєї половини поля вивів Мартінеса на ударну позицію і той не схибив.

На 20-й хвилині Мессі закріпив успіх своєї команди. Аргентинець більярдним ударом здалеку поклав м’яч у правий нижній кут.

На третій компенсованій до першого тайму хвилині Альба зробив рахунок 0:3. У другому таймі команди обмінялись голами. Тож Інтер Маямі вийшов у фінал Кубка ліг.

• Філадельфія Юніон – Інтер Маямі – 1:4;
    Голи: Бедоя, 75 – Мартінес, 3, Мессі, 20, Альба, 45+3, Руїс, 84.

Огляд матчу

Турнірна сітка

У фіналі Кубка ліг суперником Інтер Маямі стане Нешвілл. У півфіналі Нешвілл з рахунком 2:0 здолав мексиканський Монтеррей. Матч відбудеться 19 серпня.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг першого півфіналу жіночого ЧС-2023. Також ми повідомляли, що Неймар гратиме у чемпіонаті Саудівської Аравії.