Мешканець Хмельницького у Сільпо накинувся на охоронця - чим все завершилося та яким було рішення суду

На судовому засіданні чоловік повністю визнав свою винуватість

Сільпо
Чоловік влаштував суперечку з охоронцем Сільпо та завдав йому тілесних ушкоджень

Чоловік зайшов до Сільпо та почав сперечатися з охоронцем. Він спричинив працівнику супермаркету тілесні ушкодження, але каже, що не навмисне. Громадянина звільнили від покарання, але зобов'язали виконувати певні обов'язки. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області, опублікованому 10 червня 2024 року.

12 квітня 2024 року в період часу з 22:50 до 23:00 чоловік у приміщенні магазину «Сільпо» розпочав словесну суперечку з потерпілим. В ході конфлікту він руками умисно штовхнув у грудну клітину іншого громадянина, при цьому виставивши свою праву ногу позаду лівої ноги, в результаті чого той, не втримавшись на ногах від поштовху та перечепившись об ногу, втратив рівновагу та впав на підлогу з висоти власного зросту на праву бокову поверхню тіла та праве стегно.

Внаслідок вказаних дій з необережності чоловік спричинив потерпілому тілесне ушкодження у вигляді закритого багатоуламкового перелому шийки правої стегнової кістки із незначним зміщенням уламка, яке належить до категорії тілесного ушкодження середнього ступеня тяжкості, що спричинило тривалий розлад здоров'я (більше ніж 21 доби). Його дії кваліфікуються за ст. 128 КК України, як необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження. 

На судовому засіданні чоловік повністю визнав свою винуватість. За його словами, ввечері 12.04.2024 року перебуваючи в магазині «Сільпо» в стані алкогольного сп'яніння спричинив словесний конфлікт з охоронцем. Під час розмови кинув потерпілого на підлогу не для заподіяння фізичної шкоди, однак внаслідок цього той впав та отримав тілесні ушкодження. 

Яке покарання обрав суд? 

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 128 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді обмеження волі на строк 1 рік. На підставі ст. 75 КК України його звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки. Він має періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube