“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Різниця цін, у порівнянні із підконтрольною Уряду України територією, відчутна
На окупованих територіях Луганської області загарбники вдвічі підняли ціни на продукти. Це викликало обурення серед місцевих мешканців. Окупанти штучно знецінили гривню, обмінюючи її по 1,25 рубля за 1 гривню замість номінальних 2,5 до 1. Тобто практично один до одного.
Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. P урахуванням нового "курсу" обміну – люди, в яких залишається гривня, збідніли в чотири рази.
Жителі Луганської області, які потрапили під окупацію росії, у соціальних мережах повідомляють про суттєве підвищення цін, яке торкнулось усіх груп товарів. Різниця цін, у порівнянні із підконтрольною Уряду України територією, відчутна.
Більш ніж у два рази вище ціни на картоплю, птицю (тушки курячі) та свинину. Значно дорожчі, ніж українські, такі продукти споживчого кошика:
Як пише "Суспільне", з 5 вересня так званий "уряд ЛНР" на окупованій частині Луганщини встановив новий "курс валют". Українська гривня втратила у ціні відносно рубля ще 25 копійок. Під час визначення ціни в українських гривнях здійснювати округлення до цілих одиниць в більшу сторону. Пенсіонери, які отримують українські виплати, середній розмір – 2500 гривень, після 5 вересня можуть за них отримати лише трохи більш як 3100 рублів. За нинішніми цінами на ринку цього вистачить, щоб два рази скупитись. А ще треба частку "обнальщику" віддати, а це від 10 до 20 відсотків. Ось і виходить один до одного – 2500 гривень перетворюються на 2500 рублів. За нинішніх цін це три кілограми твердого сиру або два кіло копченої ковбаси. На всіх товарах подвійні цінники, правда переписувати їх доводиться часто, бо товари у закупці дорожчають щомісяця. Найбільше додала у ціні молочна продукція, деякі сорти ковбаси, дорого коштує побутова хімія. В середньому подорожчали товари від 50 до 100 гривень. Місцеві мешканці звикли до належного сервісу та умов продажу. Але тепер їм доводиться на собі відчувати "цивілізацію" від російських окупантів.
Нагадаємо, Харківську область майже повністю звільнили від окупантів. Крім того, ЗСУ вперше збили російський дрон, куплений в Ірану.
Також Інформатор писав, чи наважаться в росії на мобілізацію і що це значить для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.