«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Ця пісня та музичне відео для тих, хто стоїть на межі. Хто боїться зробити крок уперед. Хто вагається: мовчати чи говорити; залишитися чи почати з нуля. Ця пісня — про те, що навіть коли страшно, треба тиснути на “газ”. Бо життя — занадто крихке, щоб зупинятися.
Перші стандарти для 6G будуть готові до 2026 року
Міжнародна група вчених з Японії та Фінляндії почнуть розробку технологій та стандартів для зв'язку 6G. Це відбудеться в рамках співробітництва між Токійським університетом та університетом Оулу у Фінляндії.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на RCRWireless .
Найближчим часом вчені створять дорожню карту для стандарту 6G та проведуть дослідження технічних компонентів. За даними Токійського університету, є одразу кілька сфер, де можуть стати в нагоді технології 6G. Наприклад, цей стандарт зв'язку можуть використовувати малопотужні датчики, вбудовані в організм людини, щоб у режимі реального часу передавати лікарям дані про стан здоров'я.
Ще одна сфера застосування 6G – ліквідація наслідків стихійних лих, адже технологія 6G інтегрується із супутниковими платформами. Це означає, що у разі пошкодження наземної інфраструктури базовий зв'язок може підтримуватись через супутникову мережу. Це особливо важливо для таких країн, як Японія, для яких характерні численні природні катаклізми – землетрусу, цунамі, повені і навіть виверження вулканів.
Крім того, нове партнерство покликане зробити значний внесок у глобальну стандартизацію та нормативний розвиток технології 6G. Південна Корея, Китай, Європейський Союз та США також запускають проекти, програми та альянси, пов'язані з розробкою 6G. Дослідницька компанія ABI Research вважає, що перші стандарти для 6G будуть готові до 2026 року. Раніше Південна Корея заявила, що планує розгорнути першу у світі мережу 6G у період із 2028 по 2029 рік. Уряд Кореї оприлюднив п'ятирічний план, в рамках якого вони планують витратити близько $193 мільйонів на розробку основних технологій для 6G.
Раніше ми повідомляли, що вежі 5G зможуть заряджати смартфони та інші пристрої на відстані .
Також писали про те, що в Україні почали тестувати мережу 5G .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .