Майже вкрали 35 кг їжі: російські туристи вкотре зганьбилися в Туреччині. Відео

Читать на русском

Громадяни держави-агресора хотіли вкрасти з готелю в Анталії сухофрукти, яблука, снеки, цукерки, газовані напої, цукор, чай, олію, соуси та інші продукти.

Читать на русском
Готель в Анталії, російські туристи
Працівники готелю спіймали нахаб на гарячому

Громадяни держави-агресора хотіли вкрасти з готелю в Анталії сухофрукти, яблука, снеки, цукерки, газовані напої, цукор, чай, олію, соуси та інші продукти.

Російські туристи вкотре зганьбилися під час відпочинку за кордоном. Цього разу інцидент стався в турецькій Анталії - нахабні росіяни вкрали з готелю 35 кілограмів їжі, а коли їх спімали "на гарячому", громадяни держави-агресора взялися відбрехуватися.

Курйозне відео зʼявилося у телеграм-каналах 1 серпня. Судячи з кадрів, росіяни протягом тривалого часу збирали їжу зі шведського столу та відносили її до свого номера. У підписі до відео стверджується, що загалом туристи набрали 35 кілограмів їжі та планували забрати її з собою "в дорогу".

Коли працівники готелю розкрили жадібність своїх гостей з росії, ті взялися виправдовуватися. Можна почути, що туристка спочатку сказала, що 35 кілограмів їжі це "гостинці", але потім почала відверто брехати.

"Дівчата (звертаючись до працівниць готелю), це ми для вас залишили! For you! Ви ж бачили, це тут було! For you!.. Це нам дали в ресторані...", - каже росіянка.

Загалом російські туристи хотіли взяти з собою сухофрукти, яблука, снеки, цукерки, газовані напої, цукор, чай, олію, соуси та інші продукти. Також на відео зафіксовано, що росіяни намагалися винести з готелю шампуні та косметику.

Навіщо Туреччина приймає російських туристів?

За даними Міністерства культури і туризму Туреччини, росія є другим за величиною джерелом туристів для країни: минулого року її відвідали майже 2,2 мільйона росіян.

Це більше, ніж 1,5 мільйона російських туристів в 2021 році, коли галузь тільки відновлювалася після пандемії.

Українська влада закликала країни заборонити візити з росії. Такі заяви робив як президент України, так і міністр закордонних справ.

"Хоча юридична відповідальність за скоєні злочини дійсно індивідуальна, є і загальна соціальна відповідальність, яку повинні нести всі росіяни за ті жахи, які обрушилися на Україну", - писав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, минулого року країни ЄС масово припинили видавати росіянам туристичні візи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.