Багато нулів та щільність лідерів: огляд 9-го туру УПЛ і відео голів

Минулий тур в Українській Прем'єр-лізі вийшов не надто результативним

Шахтар Динамо
Шахтар та Динамо показали протилежні результати у 9-го турі УПЛ

Новий тур Української Прем’єр-ліги вийшов просто неймовірним: Динамо знову забиває 4 голи, лідери чемпіонської гонки не виграли свої матчі, а Минай перериває забивну серію та й далі лишається без перемог.

Інформатор роповідає детальніше про 9-й тур.

Верес 0:0 ЛНЗ

Відкрила тур чергова нульова нічия. Зустрілися клуби, в яких амбіції радше боротися за виживання, аніж бути подалі від зони вильоту. І як наслідок - команди билися, однак між собою. До якогось результату так і не дійшли: по два удари у ствір та по 10 фолів. Лопирьонок перемудрив із боротьбою та заробив пряму червону за жорсткий фол у другому таймі. Відсутність на полі капітана для ЛНЗ стала вирішальною - і півгодини вони просто захищалился. Як наслідок - знову 0:0 в УПЛ. Для Вереса це третя безгольова нічия і друга поспіль.

• Верес - ЛНЗ 0:0 (0:0; 0:0)
    Вилучення: Лопирьонок, 51

Шахтар 1:2 Ворскла

А ось це вже зовсім несподіваний результат туру: здавалося, що Шахтар просто знищить Ворсклу. Адже полтавчан у минулому турі били і Динамо, і Кривбас. Але… Спочатку за фол Чигринського у ворота гірників призначили пенальті: реалізував його Скляр із розбігом по-кварцянівськи. Перший тайм гості витягли і за рахунок голкіпера Ісенка. Вже в другому Зубков нарешті пробив воротаря у ближній кут крутим ударом злету. Та Ворскла знову побігла вперед: крута комбінація, яку замкнув Нестеренко. 2:1 - чемпіон вдруге втрачає очки і підпускає суперників критично близько.

• Шахтар 1:2 Ворскла (0:1; 1:1)
    Голи: Зубков, 57 - Скляр, 22 (п); Нестеренко, 71

Чорноморець 0:0 Зоря

Той випадок, коли результат поганий для обох команд. Чорноморець вже знав результат Шахтаря і міг позмагатися за першу позицію, а Зоря мала переривати 5-тиматчеву серію без перемог. Усе, на що команди спромоглися - нічого не зробити. Хоча гості мали безліч можливостей: аж дев’ять разів пробили у ствір, а Герреро навіть забив, підігравши собі рукою. Ще одні 0:0 для цього туру - Чорноморець застрягає на третьому місці, а Зоря має шостий матч без перемог і вирушає на гру ЛК проти Брейдабліка.

Чорноморець - Зоря 0:0 (0:0; 0:0)

Минай 0:1 Оболонь

І тут ми могли мати нові 0:0. Оболонь забиває катастрофічно мало (4 голи за 8 ігор); Минай забиває більше, але результату це не приносить. Сама гра не була багата на моменти: ударам дуже забракло влучності. Лише під кінець Тарануха зміг спіймати воротаря господарів на помилці та добити м’яча у ворота. А вже за дві хвилини стався новий суддівський скандал: Корабліна у спину штовхає оболонівець Косовський. Чистий пенальті - але суддя його не призначив. Гра так і завершилася 0:1. Для Оболоні це перша перемога за понад місяць, Минай і досі без них від початку турніру.

• Минай - Оболонь 0:1 (0:0; 0:1)
    Гол: Тарануха, 78

Колос 0:0 Полісся

Та якщо ви думали, що більше 0:0 в турі не буде - то ось вам третя нульова нічия. Полісся було ближче до перемоги, це одна з найзабивніших команд еліти. Але ковалівці збудували дуже гарну оборону і майже не давали можливості суперникам на просування та удари по воротах. Як наслідок - втретє в турі без голів. Що цікаво - це перша нічия для житомирян за 9 турів дебютного сезону УПЛ. А Колос, як і Верес, грає другу нульову поспіль.

• Колос - Полісся 0:0 (0:0; 0:0)

Кривбас 1:3 Рух

Найжвавіша гра туру, де Кривбас мав можливість одноосібно очолити таблицю після поразки Шахтаря. Але, ніби якась негласна солідарність пролунала серед лідерів УПЛ. Криворіжці вилетіли в трубу 1:3. Починалося все для них дуже добре: в першому таймі Ілич забив пенальті. Однак у другому Рух за 5 хвилин просто розмазав господарів. Спочатку Рунич крутим ударом у нижній кут пробив щільний захист. Через мить гості знову атакують - і заробляють пенальті, яке реалізує Климчук. Не встиг Кривбас вдруге розвести з центру поля, як Рунич замикає простріл з флангу. Дуже класна гра, де Рух раптово виграє і повертається у чемпіонську гонку.

• Кривбас - Рух 1:3 (1:0; 0:3)
    Голи: Ілич, 42 - Рунич, 63, 68; Климчук, 65 (п)

Динамо 4:2 Олександрія

Гольового відчуття киянам в цьому сезоні не забракне ніколи. Від початку розіграшу вони забивають щонайменше два голи за гру, а чотири - це взагалі їх улюблена цифра. Зараз жертвою розгрому стала Олександрія. Хоча захист Динамо - це драма: за 6 турів вони не пропускали лише від Ворскли. А так - мінімум один м’яч точно є. У самій же грі відзначимо двічі камбек гостей, дубль Бражка, 6 жовтих та класну битву двох тренерів. Луческу вривається у топ УПЛ навіть з трьома відкладеними матчами, а Ротань не може перемогти вже два місяці та застрягає в зоні вильоту.

• Динамо - Олександрія 4:2 (2:1; 2:1)
    Голи: Бражко, 15, 83; Ванат, 44; Буяльський, 90+3 - Джевані, 43; Скорко, 47

Дніпро-1 - Металіст 1925

Ще минулого сезону це була б гра легкої перемоги дніпрян. Але цього разу - це битва за пропуск у першу частину таблиці. Максимов продовжує будувати команду, яка має претендувати на медалі (за амбіціями), але в цьому матчі Дніпро-1 був дуже слабким. Команда прокинулася лише під кінець гри, а єдиний красивезний гол Леднєва - результат індивідуальної майстерності, а не всього колективу. У відповідь Металіст 1925 мав більше нагод, але жодного разу пробити Волинця їм не вдалося. Вже другий місяць дніпряни не можуть забити більше, аніж один гол.

Дніпро-1 1:0 Металіст 1925 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: Леднєв, 56