“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Статистика свідчить, що найбільше українці зараз роблять бустерних щеплень
Майже 700 тисяч українців не отримали другої дози вакцини від COVID-19, ще понад 14 мільйонів не зробили бустерного щеплення.
Про це заявив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає Інформатор.
З об’єктивних причин, що спричинені повномасштабним вторгненням російської федерації, спостерігаємо зменшення темпів вакцинації від коронавірусу. Разом з тим, останні чотири місяці середня кількість зроблених щеплень складає близько чверті мільйона на місяць. Варто зазначити, що ще 689 тисяч українців не завершили базовий курс вакцинації, а понад 14 мільйонів не отримали бустерну дозу", - зазначив Кузін.
Загалом, першу дозу отримали 15,9 млн осіб, завершили базовий курс вакцинації — 15,2 млн українців, отримали бустерне щеплення — 1,4 млн осіб. Статистика свідчить, що найбільше українці зараз роблять бустерних щеплень. Водночас медична інфраструктура з вакцинації дозволяє робити щепленням всім, хто цього потребує, у відносно безпечних регіонах. Лише минулого тижня працювали майже 2 500 пунктів щеплення та 109 центрів масової вакцинації. Актуальний перелік пунктів щеплень можна знайти за посиланням.
В Україні наразі достатньо вакцин — майже 10 мільйонів. Зокрема, йдеться про вакцини Cominarty від Pfizer та CoronaVac. Якщо у закладі охорони здоров’я немає вакцини, то варто звернутись до головного лікаря. Якщо він не може надати необхідну інформацію, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області — адреси та телефони тут. У випадку, якщо не вдалося владнати ситуацію, зверніться до контакт-центру Міністерства охорони здоров’я — 0 800 60 20 19.
Нагадаємо, в Україні дозволили одночасно вводити вакцини від COVID-19 та інших інфекційних захворювань. Крім того, українці можуть отримати щеплення за кордоном.
Також Інформатор писав, що Україна отримала 150 тисяч доз вакцини від гепатиту В.
Передплатіть наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.