Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Офісі генерального прокурора також розповіли, що РФ вдарила 363 рази по енергетичних об'єктах України
Найбільш поширений воєнний злочин - це обстріли цивільної інфраструктури. За даними Офісу генерального прокурора України, таких проваджень зареєстровано понад 75 тисяч. Про це розповів представник Департаменту з протидії воєнним злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу генпрокурора Денис Лисенко.
Як передає Укрінформ, за його словами, зі 129 тисяч воєнних злочинів 75 тисяч стосуються саме обстрілів цивільної інфраструктури. Крім того, заступник керівника департаменту Тарас Семків повідомив про те, що Російська Федерація завдала 363 удари по енергетичних об'єктах. Якщо казати про 2024 рік, то це щонайменше 159 атак.
Також в прокуратурі розповіли, що станом на сьогодні правоохоронні органи змогли встановити 13 місць несвободи на території РФ, де утримують українських бранців. Зокрема, відомо про ще 120 таких місць, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Відомо, що зі 3 200 колишніх бранців про обставини перебування у полоні РФ опитали вже понад 2 200 осіб.
За період повномасштабної війни російські окупанти знищили близько 200 українських шкіл. Ще 1 600 закладів освіти було пошкоджено. Заступник міністра освіти та науки України Андрій Сташків зазначив, що кожна сьома школа в Україні зазнала пошкоджень внаслідок ворожих атак.
Заступник голови МОН підкреслив, що через це чимало дітей було позбавлено доступу до освіти. В Україні наразі близько 900 тисяч дітей навчаються в режимі онлайн, оскільки вони не можуть відвідувати школи. За словами Андрія Сташківа, це виклик як для вчителів, так і для самих учнів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.