Матчі Суперліги: «Будівельник» у гостях обіграв «Дніпро», «Харківські Соколи» розгромили «Черкаських Мавп»

«Дніпро» опустився в середину турнірної таблиці, заробивши по п'ять перемог та поразок.

«Харківські Соколи» підтвердили свою високу позицію в турнірній таблиці, розібравшись із «Черкаськими Мавпами». «Будівельник» у Дніпрі здолав принципового суперника.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор із посиланням на ФБУ.

У суботу, 30 жовтня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігровий день «Харківські Соколи», що йдуть на другому місці, й один з аутсайдерів сезону «Черкаські Мавпи». Харків'яни одразу показали серйозність своїх намірів, вигравши першу чверть із різницею в 10 очок. Гості вирівняли гру, але перевага, зароблена «Соколом» на початку матчу, продовжувала потроху зростати. «Мавпам» не вдалося внести перелом у хід зустрічі та «Харківські Соколи» здобули восьму перемогу в сезоні. Найкращим у матчі став гравець харківського клубу Майк Девіс, який набрав 21 очко і зробив 6 підбирань та 5 передач.

У Дніпрі зустрілися принципові суперники БК «Дніпро» та «Будівельник». Команди розпочали поєдинок доволі результативно. Поступатися ніхто не хотів і після п'яти хвилин гри рахунок дорівнював 14:14. Трьохочковий Близнюка на останніх секундах дозволив гостям виграти першу чверть 26:25. У другій чверті лідер змінювався кілька разів. Однак «Дніпро» все ж таки програв першу половину матчу 51:53.

Третя десятихвилинка стала менш результативною та змін до розкладу сил не внесла. А ось із другої половини четвертої чверті «Будівельник» став йти у відрив і забезпечив собі комфортну різницю в рахунку. «Дніпро», який вважався одним із фаворитів сезону, поки не показує очікуваного від команди результату і влаштувався в середині турнірної таблиці Суперліги.

• «Харківські Соколи» - «Черкаські Мавпи» 79:59 (24:14, 16:15, 20:18, 19:12);
  • «Дніпро» - «Будівельник» 87:100 (25:26, 26:27, 16:16, 20:31).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 31 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах Кубка України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.