«Маріуполь» розбив «Білий Барс» в матчі восьмого туру Української хокейної ліги

Команда з Білої Церкви програла сьомий матч поспіль.

«Білий Барс» продовжує йти без набраних очок. «Маріуполь» продовжує триматися в лідируючій групі команд.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У вівторок, 5 жовтня, відбувся матч восьмого туру УХЛ. У Білій Церкві зустрілися «Білий Барс» та ХК «Маріуполь». Команди вийшли на лід в таких складах:

Білий Барс:  Полгороднік (Пастушенко); Гребеник (А) - Козловський, Грицюк - Дахнівський, Будько - Собко, Трошкін - Кисельов; Попережай - Куцевич (К) - Бородай, Качан - Грабовецький - Удовиченко, Тищенко - Брага - Бойко, Баглай - Собченко - Фурсенко.

Маріуполь:  Дуве (Коровай); Кудряшов - Олендаренко, Декало - Лисенко, Зуєв - Матусевич, Чердак -; Калейніковас - Кудрін - Казаковцев (А), Благой - Ружников - Бабинець, Мілехін - Мазур (К) - Щербатов (А), Янішевський - Лизін - Костиков.

Маріуполь відкрив рахунок на 3-й хвилині. Янішевський виявився спритнішим захисників «Білого Барса» і переправив шайбу у ворота. Через півтори хвилини Щербатов кидком з тієї ж точки, що і Янішевський, подвоїв перевагу «Маріуполя» в рахунку.

Гравці «Білого Барса» намагалися скоротити відставання, але не реалізували кілька перспективних моментів, серед яких і вихід один на один. Звичайно, в цих епізодах варто відзначити відмінну гру голкіпера «Маріуполя» Максима Дуве, що не дозволив підкорити свої ворота.

На другій хвилині другого періоду гості розіграли красиву комбінацію. Мілехін скинув партнеру, а Щербатов оформив дубль. Минуло лише двадцять секунд, і Благой точним кидком відправив шайбу в кут воріт «Білого Барса».

На 27-й хвилині Попережай скоротив різницю в рахунку, реалізувавши чисельну перевагу. Однак на 30-й хвилині Казаковцев в падінні проштовхнув шайбу в ворота і повернув «Маріуполю» перевага в чотири шайби. Шоста шайба влетіла у ворота господарів після кидка Благого на 35-й хвилині. А незабаром Янішевський зробив рахунок 1: 7.

На 46-й хвилині Лисенко відправив у ворота команди господарів майданчика восьму шайбу. Через 3 хвилини Янішевський оформив хет-трик, замкнувши передачу партнера справа. Ну а Мілехін став автором десятого голи.

На 53-й хвилині господарі відіграли одну шайбу. Але це стало слабкою втіхою для «Білого Барса». На 57-й хвилині Щербатов закинув у ворота команди з Білої Церкви одинадцяту шайбу.

«Білий Барс» зазнав чергової великої поразки. Команда засіла на останньому місці турнірної таблиці і залишилася єдиною в УХЛ з нулем в графі набраних очок.

• «Білий Барс» - «Маріуполь» 2:11 (0: 2; 1: 5, 1: 4).

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 6 і 7 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги.