Мар'яна Безугла не проти очолити Міноборони: нардепка розповіла, що би робила на посаді

Читать на русском

Вона розписала план кроків по реформуванню МО і Генштабу, який би впровадила, очоливши міністерство

Читать на русском
Безугла - міністерка оборони
Депутатка написала пост, де розповіла, як на її думку треба керувати відомством

Вона розписала план кроків по реформуванню МО і Генштабу, який би впровадила, очоливши міністерство

Народна депутатка Мар'яна Безугла була б не проти очолити Міністерство оборони. Така думка випливає з її нового поста у Facebook, де вона розповіла, що б робила на цій посаді. Допис написаний Безуглою у форматі пропозиції, адже вона постійно критикує військове керівництво, тож вирішила ще й подавати якісь ідеї.

Депутатка зробила великий текст, в якому запропонувала армійські реформи. Пост доступний у соцмережах Безуглої.

Плани в Безуглої наполеонівські. За словами нардепки, найпершим її кроком на посаді було б призначення "несовкового" очільника війська. Далі вона б зробила аудит усіх призначень, зняттів комбригів та комбатів тощо, переведень "неугодних", на "навчання" тощо.

"Розформувати зайві прокладки структур управління, перетрусити весь Генштаб і відправити в бойові підрозділи остаточно / на ротації, а з бойових підрозділів – в Генштаб", - ось що потрібно робити на погляд Безуглої.

Також вона воліла б перевірити армію на наявність шпигунів, агентів впливу та проросійських "консерв" у Міністерстві оборони та Генеральному штабі. Для цього треба залучити кращих цивільних та мобілізованих спеціалістів на усі рівні без обмежень. 

"Вкладати в людину! В розвиток воїна, його навчання та обізнаність, що рятує життя. В зброю для людини, а не людей як придаток до зброї", - закликає Безугла.

Серед необхідного - визначити, які саме ЗСУ ми зараз будуємо, визначити ключові напрямки розвитку та постійно рахувати, скільки і як це коштуватиме, що конкретно просити у союзників і куди та як вкладати обмежені ресурси країни.

"Зупинити створення нових механізованих сухопутних бригад, спрямувати зусилля на поповнення існуючих бойових підрозділів, розвиток їхнього бренду, підготовки, сталості колективів, аналізу діяльності. Сконцентруватися на поповнені технікою і боєприпасами саме воюючих досвідчених підрозділів. Ввести обов'язкові критерії навченості людей, злагодження підрозділів, фактичної укомплектованості і готовності. Запровадити обов'язкові ротації бригад, передусім внутрішні", - пропонує нардепка.

Мар’яна Безугла також запропонувала б провести переатестацію усіх генералів та відправити більшість у відставку. Це потрібно для того, аби останні "не накопичувались", "не нили про посади" та "не дестабілізували ситуацію".

"І хтось скаже, тут же стільки нормативної документації міняти, чи щось тут взагалі неможливо. Я скажу, немає нічого неможливого, у війні виграє швидший, гнучкіший, розумніший. Ви зараз можете самі відповісти собі, чи ми виграємо", - резюмувала Безугла.

Зазначимо, що депутатка обмежила можливість для користувачів коментувати свій допис. Тож народної думки щодо пропозицій Мар'яни дізнатися не вдалося. 

Безугла активно критикує військове керівництво 

Нагадаємо, що депутатка відома тим, що регулярно та дуже жорстко критикує військове керівництво української держави. Зокрема, тільки нещодавно Безугла назвала головкома ЗСУ Олександра Сирського "злочинцем". Також вона обіцяла "подолати внутрішню гниль" в Силах оборони. 

До цього Безугла повернулася з відрядження з фронту. Після спілкування з військовими вона заявила, що Кринки та Роботине вже давно не перебувають під контролем ЗСУ. Генштаб, зазначимо, цього не підтверджував. 

Раніше депутатка критикувала військове керівництво за втрату Авдіївки. На думку Безуглої, на цій ділянці фронту були погані фортифікації. При цьому Авдіївка, нагадаємо, вважалася одним з головних укріпрайонів ЗСУ на Донбасі.

"Інформатор" розповідав, як Безугла критикувала українських чоловіків за кордоном. Вона закликала їх здавати паспорти. При цьому вийти з українського громадянства навіть за бажання майже неможливо. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.