Безугла розкритикувала Сирського та назвала злочинцем командувача Обʼєднаних сил ЗСУ

Читать на русском

За словами Мар'яни, ситуація з кадровим складом ЗСУ дуже погана

Читать на русском
Безугла на фронті
Одіозна нардепка повернулся зі фронтового відрядження

За словами Мар'яни, ситуація з кадровим складом ЗСУ дуже погана

Нардепка Мар'яна Безугла побувала на фронті з відрядженням. Повернулася депутатка, як вона сама каже, з поганими новинами: з її слів, ситуація з кадрами в керівному складі ЗСУ погана. Жоден з генералів не покараний за провали ані при ексголовкомі Валерію Залужному, ані при діючому Олександрі Сирському. 

Мар'яна також звернулася до простих бійців та закликала їх "триматися". Емоційний пост нардепка опублікувала в своєму Telegram-каналі. 

Безугла каже, що новий (керує з 11 лютого - ред.) командувач Обʼєднаних сил ЗСУ генерал Юрій Содоль є "злочинцем". Сирський нібито дозволив військовому розставити "своїх": генералів Галушкіна, Соколова та Луценка.

"Не за навичками, а за належністю до генеральскої фракції Содоля", - вважає Безугла.

Вона розкритикувала генерала Галушкіна, який "завалив оборону Харківщини". Нардепка заявила, що "добилася його заміни" на генерала Михайла Драпатого. Правда, незрозуміло, яким чином та за якими повноваженнями депутатка нібито добилася заміни. Адже Галушкіна змінили на другий день з початку наступу РФ на Харківщині. Ніякої Безуглої тоді на передовій не було й близько - та й врешті вона не має жодних прав та компетенцій для кадрових призначень чи тиску на кадрову політику. 

"Після цього Содоль намагався мене блокувати по всьому фронту. Соколов має кримінальне провадження по Чонгару і зараз відповідальний за ділянку фронту. Луценко пропустив прорив з Очеретиного на Покровськ і не покараний", - пише Безугла. 

Депутатка каже, що жоден генерал не був покараний ані при керівництві армією Залужного, ані при Сирському. І в цілому ситуація не змінюється.

"Нічого не помінялося. Генеральські фракції продовжують гробити наше майбутнє. І Сирський - частина процесу. Він не може вийти за рамки", - бідкається Мар'яна 

Під кінець посту вона закликала усі бригади "триматися". Також Безугла пообіцяла "подолати внутрішню гниль" в армії. 

Наскільки компетентною є Безугла у військових питаннях? 

Зазначимо, що Мар'яна Безугла вже давно має репутацію такої собі "людини-мема". Все через величезну кількість подекуди дивних та абсурдних заяв і ситуацій, які переслідують народну обраницю. "Інформатор" неодноразово писав про подібну риторику депутатки: то вона кілька місяців публічно критикувала Залужного, який їй так жодного разу і не відповів, то обурювалася українцями, які пекуть паски на Великдень, то закликала громадян за кордоном здати паспорти України, то нібито вийшла, але насправді не вийшла з фракції "Слуга народу" тощо. Таких ситуацій було дуже багато. 

Раніше ми розповідали, як Безугла критикувала українських генералів за відсутність фортифікацій під Авдіївкою. За її словами, на цьому напрямку не збудували оборону за всі 10 років війни. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.