«Манчестер Юнайтед» та «Вільярреал» вийшли до фіналу Ліги Європи

«Вільярреал» вперше у своїй історії зіграє у фіналі Єврокубку.

«Рома» виграла вдома, але за сумою двох матчів поступилася «Манчестер Юнайтед» місцем у фіналі. «Вільярреал» встояв в Лондоні, не пропустивши від «Арсеналу».

Про події в матчах Ліги Європи і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У четвер, 6 травня, відбулися матчі-відповіді 1/2 розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. Паралельно проходили два поєдинки.

У Лондоні на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» приймав «Вільярреал». Команди грали у таких складах:

Арсенал:  Лено, Холдинг, Пабло Марі, Джака, Бельерін, Сміт -Роу, Парти, Сака, Пепе, Обамеянг, Едегор.

Запасні: Райан, Оконкво, Чеймберз, Тірні, Соареш, Габріель, Елнені, Вілліан, Нельсон, Лаказетт, Мартінеллі, Нкетіа.

Вілярреал: Рульі, Пау Торрес, Рауль Альбіоль, Перес, Педраса, Трігерос, Коклен, Парехо, Чуквезе, Алькасер, Морено.

Запасні: Асенхо, Морі, Еступінан, Коста, Гомес, Баена, Морено, Пенья, Піно, Раба, Бакка, Ніньо.

В першому матчі «Арсенал» поступився з різницею в один м'яч і в домашньому поєдинку сподівався взяти реванш. Господарі з перших хвилин пішли в атаку, але пропустили випад суперника. На 3-й хвилині Лено здійснив перший сейв в матчі, відбивши удар Чуквезе з лінії штрафної. Матч проходив у невисокому темпі. Ніхто з суперників не хотів ризикувати, а вже тим більше мав перевагу за сумою двох зустрічей «Вільярреал».

На 22-й хвилині гості заробили перспективний штрафний, але Парехо пробив над поперечиною. Через 4 хвилини Обамеянг сходу пробив у ліву штангу воріт «Вільярреала». Чуквезе отримав пошкодження і на 30-й хвилині покинув поле на ношах. Замість нього тренер іспанського клубу випустив Піно. На 38-й хвилині після несильного удару Обамеянга Рульі ледь не пропустив курйозний гол, але вчасно виправив свою помилку.

Другий тайм також активніше почали гравці «Арсеналу» на 47-й хвилині Пепе пробив поруч з дальньою стійкою. Через три хвилини Рульі помилився на виході. Сміт-Роу спробував обвідним ударом відправити м'яч у порожні ворота, але трохи промахнувся.

«Вільярреал» перехопив ініціативу і став більше контролювати м'яч. Час минав, а «Арсенал» не створював гострі моменти біля воріт суперника. Але на 79-й хвилині, після навісу Бельеріна, Обамеянг виграв боротьбу на другому поверсі у двох захисників «Вільярреала» і головою пробив у штангу. Більше моментів «Арсенал» не створив і завершив свої виступи в Лізі Європи на стадії півфіналу.

На «Стадіо Олімпіко» у Римі «Рома» приймала «Манчестер Юнайтед». Суперники вийшли на поле у таких складах:

Рома: Міранте, Карсдорп, Смоллінг, Ібаньєс, Бруно Перес, Крістанте, Манчіні, Педро, Пеллегріні, Мхітарян, Джеко.

Запасні: Боер, Фузато, Сантон, майоран, Кумбулла, Бове, Кьерво, Дарбо, Залевські.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Ван-Біссака, Байї, Магуайр, Шоу, ван де Беек, Фред, Грінвуд, Фернандеш, Погба, Кавані.

Запасні: Грант, Хендерсон, Лінделеф, Мата, Рашфорд, Діалло, Теллес, Матіч, Туанзебе, Вільямс, Мактоміней, Еланга.

Перший матч «Рома» програла з великим рахунком, і для виходу у фінал, в сьогоднішньому матчі могла сподіватися хіба що на диво. На 4-й хвилині після подачі кутового Мхітарян головою пробив в сантиметрах від штанги. «Манчестер Юнайтед» витримав стартовий активність господарів поля і поступово вирівняв гру.

На 20-й хвилині Кавані скористався провалом в обороні «Роми», вийшов до воріт, і в спробі перекинути голкіпера, влучив у поперечину. Ще один шанс Кавані упустив через 5 хвилин, потужним ударом потрапивши у воротаря «Роми». Як і в першому матчі, тренеру «Роми» довелося проводити вимушену заміну. На 29-й хвилині Дарбо замінив отримав пошкодження Смоллінг.

На 35-й хвилині захисники заблокували удар Джеко, а добивання Пеллегріні в ближній кут відбив Де Хеа. А тим часом Кавані з третьої спроби реалізував свій момент. Після пасу Фреда Кавані вийшов до воріт, не став зближуватися з Міранте і з півкола штрафної відправив м'яч у сітку.

Після перерви гра проходила на зустрічних курсах. Команди обмінювалися атаками і гострими випадами. І на 57-й хвилині «Рома» зрівняла рахунок. Точним ударом головою з воротарської Джеко відправив м'яч у ворота «Манчестер Юнайтед». А на 60-й хвилині Крістанте ударом з лінії штрафного поклав м'яч під дальню штангу і вивів «Рому» вперед.

У наступні дві хвилини Де Хеа відбив небезпечні удари Педро і Мхітаряна. Грінвуд вийшов на ворота «Роми», підсік м'яч над Міранте, але не влучив у площину воріт. А на 68-й хвилині Кавані відгукнувся на передачу Фернандеша в штрафну, і ударом головою зрівняв рахунок.

На 82-й хвилині «Рома» знову вийшла вперед. Залевські пробив з правого кута воротарського, і м'яч рикошетом від ноги гравця «Манчестер Юнайтед» влетів у ворота. Рома виграла у «Манчестер Юнайтед», але в фінал пройшла англійська команда.

Матчі 1/2 фіналу Ліги Європи, зіграні 6 травня:

• Рома - Манчестер Юнайтед 3: 2 (Джеко, 57, Крістанте, 60, Залевські, 83 - Кавані, 39, 68), перший матч 2: 6;
  • Арсенал - Вільярреал 0: 0, перший матч 1: 2.

Фінал Ліги Європи відбудеться у Гданську 26-го травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про вихід «Манчестер Сіті» і «Челсі» до фіналу Ліги чемпіонів, про результатати поєдинків 25-го туру УПЛ, а також про матчі баскетбольної Суперліги .