«Манчестер Юнайтед» розгромив «Рому», «Вільярреал» обіграв «Арсенал»

У Лізі Європи відбулися перші півфінальні матчі.

Програвши перший тайм, «Манчестер Юнайтед» після перерви відвантажив «Ромі» 5 м’ячів. У матчі з двома вилученнями «Вільярреал» здобув перемогу над «Арсеналом».

Про події в матчах Ліги Європи й результати зустрічей повідомляє Інформатор.

У четвер, 29 квітня, відбулися перші матчі 1/2 розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. Паралельно проходили два поєдинки.

У Вільярреалі на «Естадіо де ля Сераміка» «Вільярреал» приймав «Арсенал». Команди грали в таких складах:

Вільярреал: Рульі, Фойт, Альбіоль, Торрес, Педраса, Парехо, Капу, Трігерос, Морено, Алькасер, Чуквезе.

Запасні: Асенхо, Гаспар, Морі, Бакка, Еступіньян, Морено, Коклен, Коста, Гомес, Піно, Баена, Ніньо.

Арсенал: Лено, Чамберс, Холдинг, Марі, Джака, Партей, Себальос, Сміт-Роу, Едегор, Сака, Пепе.

Запасні: Райан, Оконкво, Бельерін, Габріель, Вілліан, Обамеянг, Соареш, Давид Луїс, Нельсон, Ельнені, Нкетіа, Мартінеллі.

Господарі відкрили рахунок на 5-й хвилині. Чуквезе справа увійшов у штрафну і спробував обіграти двох захисників. М’яч відскочив до Трігероса, який у дотик відправив ігровий снаряд у дальній кут. Наступний удар по воротах «Арсеналу» трапився на 30-й хвилині й також став гольовим. Після подачі кутового з лівого флангу Морено не зовсім вдало пробив головою, м’яч опинився біля дальньої штанги, де тут як тут опинився Альбіоль.

На 34-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Вільярреала» за фол Фойта на Пепе. Однак після консультації з VAR суддя скасував своє рішення, зафіксувавши перед моментом порушення правил гру рукою у футболіста «Арсеналу».

Після перерви «Арсенал» узяв м’яч під свій контроль і міцно влаштувався на половині поля суперника. Створити реальну загрозу воротам іспанців у «Арсеналу» ніяк не виходило. До того ж на 57-й хвилині лондонський клуб залишився вдесятьох. Себальос наступив на ногу Парехо, отримав другу жовту картку і, активно висловлюючи незгоду з рішенням арбітра, покинув поле.

На 65-й хвилині Морено увірвався в штрафну і пробив, але Лено встиг зреагувати, відбивши м’яч на кутовий. А через 5 хвилин рефері знову призначив пенальті у ворота «Вільярреала». На цей раз скасовувати своє рішення арбітр не став, і Пепе ударом по центру скоротив різницю в рахунку.

Склади команд зрівнялися на 77-й хвилині. Капу налетів на Сака і, отримавши другу жовту картку, покинув межі поля. Причому гравцеві «Вільярреала» знадобилася стороння допомога, аж надто жорстким вийшло зіткнення. На 4-й компенсованій хвилині «Арсенал» міг зрівняти рахунок, але Рульі відбив удар Обамеянга з правого кута воротарського.

«Манчестер Юнайтед» на стадіоні «Олд Траффорд» приймав «Рому». Суперники вийшли на поле в таких складах:

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу, МакТоміней, Фред, Решфорд, Бруну Фернандеш, Погба, Кавані.

Запасні: Грант, Хендерсон, Байї, Мата, Грінвуд, Діалло, Джеймс, Теллес, Матіч, Вільямс, Ван де Беек, Туанзебе.

Рома: Пау Лопес, Ібаньєс, Крістанте, Смоллінг, Спінаццола, Верету, Діавара, Карсдорп, Мхітарян, Пеллегріні, Джеко.

Запасні: Міранте, Фудзато, Вільяр, Сантон, Майораля, Кумбулла, Карес Перес, Бруно Перес, Чьерва, Дарбо.

Уже на 3-й хвилині Верету отримав пошкодження й замість нього на поле вийшов Вільяр. А на 9-й хвилині господарі вийшли вперед. Фернандеш скористався блискучим пасом Кавані, вийшов до воріт і підсік м’яч над Пау Лопесом, що кинувся на перехоплення.На 13-й хвилині м’яч у штрафний «Манчестер Юнайтед» потрапив у руку Погба, і після консультації з лайнсменом арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Де Хеа не вистачило кількох сантиметрів, щоби дотягнутися до м’яча. Пеллегріні, пробивши досить сильно, зрівняв рахунок.

На 25-й хвилині Пау Лопес відбивав обвідний удар Погба в правий кут з-за меж штрафного. Голкіпер «Роми» невдало приземлився, пошкодивши плече. Таким чином, тренеру «Роми» довелося провести другу вимушену заміну, випустивши на поле Міранте. На 34-й хвилині «Рома» забила другий м'яч. Мхітарян віддав в штрафну, Пеллегріні прострілив у воротарський, а Джеко переправив м'яч у вже порожні ворота.

Бруно Перес замінив Спінаццола на 37-й хвилині. «Рома» залишилася без замін, оскільки використовувала всі три дозволених слотів. На 5-й доданій до першого тайму хвилині Кавані перехопив пас захисника «Роми», вийшов до воріт, але не зміг переграти Міранте.

Після перерви «Манчестер Юнайтед» швидко зрівняв рахунок. На 48-й хвилині Кавані скористався пасом Фернандеша, і відразу всадив м’яч у дальню дев’ятку. Через кілька хвилин Кавані отримав передачу від Шоу з лівого флангу, але з кількох метрів пробив вище воріт.

Господарі знову забили на 64-й хвилині. Міранте перед собою відбив удар Ван-Біссакі, а перешкодити Кавані добити м’яч у сітку ніхто з гравців «Роми» не зміг. На 69-й хвилині Смоллінг у штрафний налетів на Кавані. Арбітр вказав на «точку», а Фернандеш чітко реалізував одинадцятиметровий, не залишивши Міранте ніяких шансів.

На 75-й хвилині після розіграшу кутового й навісу в штрафну Погба головою відправив у ворота «Роми» п’ятий м’яч. Але й цього «Манчестер Юнайтед» здалося мало. На 86-й хвилині Грінвуд зробив рахунок у матчі 6: 2, практично знявши питання про першого фіналіста.

Матчі 1/2 фіналу Ліги Європи, зіграні 29 квітня:

• Манчестер Юнайтед - Рома 6: 2 (Фернандеш, 9, 71 (з пен.), Кавані, 48, 64, Погба, 75, Грінвуд, 86 - Пеллігріні, 15 (з пен.), Джеко, 34);
  • Вільярреал - Арсенал 2: 1 (Трігерос, 5, Альбіоль, 30 - Пепе, 73 (з пен.)).

Півфінальні матчі Ліги Європи відбудуться 6 травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати півфінальних матчів Ліги чемпіонів, про поєдинки УПЛ, зіграних 28 квітня, а також про матчі баскетбольної Суперліги.