Make love, not war: найяскравіші моменти півфіналів пісенного конкурсу «Євробачення»

Тема війни в обох півфіналах звучала регулярно

Євробачення
Глядачам на півфіналах нудьгувати не довелося

Обидва півфінали Євробачення позаду. Попереду на нас чекає фінал аж із 26 учасниками. Це нехай і близьке, але все ж таки майбутнє. Зараз саме час згадати найпам'ятніші моменти обох півфіналів.

Почнемо із братів-слов'ян. Учасники хорватського колективу Let 3 досить швидко зрозуміли, що одяг – це зайве, і оголилися до спідньої білизни. Їхня антивоєнна пісня від цього не стала звучати пронизливіше, але Євробачення – це насамперед видовище. Хорвати дали видовище як могли.

Let 3
Let 3

 

Натомість представниця Ізраїлю Ноа Кірель влаштувала на сцені справжні дикі танці, без прив'язки до якогось етносу. Виглядало досить незвичайно. Проте глядачі оцінили старання артистки та вона пройшла до Гранд-фіналу.

Ноа Кірель та її дикі танці
Ноа Кірель та її дикі танці

 

Співачка Mimicat, яка виступала від імені Португалії, запам'яталася незвичайним вбранням червоного кольору. Сама артистка була у сукні з пір'ям, її підтанцьовування – без пір'я. Всі разом вони спромоглися показати досить яскравий номер. Яскравий не лише кольорами сценічних костюмів.

Lady in red – Mimicat
Lady in red – Mimicat

 

Шведська співачка Лорін зі своїм манікюром та хореографією нагадувала одночасно амфібію з фільму Ґільєрмо дель Торо «Форма води» та танцюристів із кліпу Леді Гагі Bad Romance. Не будемо розглядати підозрілу подібність пісні Tattoo з піснею Мікі Ньютон «У полоні». Загалом виступ шведської артистки був одним із найпрофесійніших. Ну так у неї й досвід відповідний.

Лорін 
Лорін 

 

Українських глядачів розсмішив представник Швейцарії Ремо Форрер з антивоєнною піснею. У пісні розповідається про дітей, які грали у війну у дворі, а коли виросли – опинилися на справжній війні. Начебто нема до чого причепитися. Окрім одного: Швейцарія вже понад 200 років не брала участі в жодному збройному конфлікті. Обидві світові війни пройшли повз благословенну країну гір і озер. Та й локальних конфліктів країна не знає вже багато років. Це якби священник заспівав пісню про науковий комунізм. Маса суперечностей лише від самих визначень.

Ремо Форрер
Ремо Форрер

 

Антивоєнним гаслом запам'ятався представник Румунії Теодор Андрій. Співак просто наприкінці свого виступу прокричав у мікрофон відоме гасло, вигадане під час В'єтнамської війни – «Make love, not war».

Теодор Андрій
Теодор Андрій

 

Представницю Польщі, співачку Бланку, вразила неймовірна підтримка українців. У Києві на величезному білборді транслювали її кліп, що викликало багато емоцій у польської артистки. Хоча вона і здивувалася: звідки стільки уваги? Насправді увага та підтримка через співачку надається всьому народу Польщі через торішній скандал на Євробаченні з польським учасником Крістіаном Охманом.

Також у другому півфіналі сюрпризом прозвучало попурі з трьох пісень «Родина», «Садок вишневий» та «Щедрик». «Родину» виконала Марія Яремчук (ця пісня була візитівкою її батька – Назарія Яремчука). «Садок вишневий» (на вірші Тараса Шевченка) виконав гурт OTOY, а «Щедрик» – Марія Яремчук та Злата Дзюнька. Юна співачка спустилася зверху на платформі, і вони з Марією Яремчук та у супроводі хору заспівали одну з найвідоміших у світі українських пісень.

 

Раніше Інформатор повідомляв, які учасники та в якому порядку виступатимуть у фіналі пісенного конкурсу «Євробачення».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 
Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube