"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Також премʼєри двох країн домовилися посилити санкції проти Росії та заморозити російські активи
29 січня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Люксембургу Люком Фріденом. Колеги обговорили питання євроінтеграції та допомоги Україні. За словами Фрідена, Люксембург і далі підтримуватиме Україну.
У своєму Telegram-каналі Шмигаль висловив подяку Фрідену за ініціативу створення ІТ-коаліції та за рішення Люксембургу приєднатися до коаліції F-16.
"Обговорили реалізацію спільних домовленостей, досягнутих під час зустрічі між паном Фріденом і президентом Володимиром Зеленським у Давосі. Торкнулися питань євроінтеграції України та підтримки Ukraine Facility на 50 млрд євро. Вдячні за підтримку в цих та інших питаннях. Отримав запевнення від колеги, що Люксембург і надалі надаватиме Україні всебічну допомогу", - зазначив Шмигаль.
Премʼєри двох країн обговорили відновлення України після війни. Вони домовилися посилити санкції проти Росії та заморозити російські активи, конфіскація яких може стати цінним ресурсом для відбудови України.
До коаліції з підготовки українських пілотів для літаків F-16 вже увійшли більше 10 країн Альянсу. До неї досить швидко долучилися Данія, Нідерланди, Бельгія, Канада, Канада, Люксембург, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія.
Напередодні спікер Повітряних сил України Юрій Ігнат розповів, що українські льотчики розпочали польоти на американських винищувачах F-16 разом з інструкторами. Він заявив, що підготовка відбувається у Данії та США, а також у ній відіграє важливу роль Велика Британія. Речник відзначив, що у навчаннях беруть участь навіть ті країни, які не використовують F-16 у своєму арсеналі.
23 січня помічниця міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Селесте Волландер повідомила, що Україна отримає перші винищувачі F-16 вже цього року. Також країна отримає відповідну інфраструктуру та запасні частини до бортів.
Раніше Юрій Ігнат пояснював, що F-16 можуть суттєво змінити перебіг війни, забезпечуючи повітряну перевагу на лінії фронту в Україні та на окупованих територіях. У свою чергу міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що для України пріоритетом у 2024-му році є унеможливлення домінування росії у небі. Для цього нашій державі потрібна зброя та літаки. Зокрема, винищувачі F-16.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.