"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Після вживлення чіпа у мозок пацієнт зміг керувати мишею на екрані комп'ютера за допомогою своїх думок
Ілон Маск заявив, що перша людина, якій імплантували чіп у мозок від Neuralink, вже показала результати. Зокрема, змогла керувати мишею на екрані комп'ютера за допомогою своїх думок. Більше деталей американський мільярдер розкривати не став.
Про це пише Reuters. Маск, який є засновником та керівником стартапу зі встановлення чіпа у мозок, назвав прогрес "хорошим".
"Здається, пацієнт повністю відновився (після вживлення імпланта - ред.), без побічних ефектів, про які ми знаємо. Пацієнт може рухати мишею по екрану, просто думаючи про це", - запевняє американський мільярдер.
За словами Маска, зараз Neuralink намагається отримати від пацієнта якомога більше натискань кнопки комп'ютерної миші. Агенство Reuters звернулося до Neuralink за додатковими подробицями.
У січні цього року компанія Ілона Маска Neuralink вперше вживила імплант у мозок людини. Вживлений чіп має з'єднувати мозок людини з комп'ютером. Neuralink обіцяє, що нова розробка допоможе у боротьбі не лише з фізичними проблемами, а й з психічними розладами.
Для хірургічного розміщення імплантату у ділянці мозку, яка контролює намір рухатися Neuralink використала робота. Дозвіл на це американська влада дала у вересні 2023 року.
Neuralink - американська компанія, що займається розробкою мозкових імплантатів. Вона була створена за участі Ілона Маска у 2016 році. Маск має великі амбіції щодо Neuralink. Він каже, що компанія завдяки чіпам поверне паралізованим рухливість, надасть людям "супербачення" та дозволить спілкуватися за допомогою думок, а не слів. Також Маск переконує, що технологія допоможе в лікуванні ожиріння, аутизму, депресії та шизофренії.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Максим Бахматов, колишній радник мера Києва та голова Офісу трансформації, розгляне одну з інфраструктурних проблем - збільшення автомобільного потоку у місті, а також незаконні автостоянки в центрі міста. Приєднуйтеся до нашого відео, щоб дізнатися більше про ці питання та можливі шляхи їх вирішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.