"Ліверпуль" вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Визначився перший фіналіст розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22.

«Ліверпуль» у першому матчі створив солідний заділ для спільної перемоги. «Вільярреалу» для виходу у фінал потрібно було зробити невелике футбольне диво, що іспанському клубу майже вдалося.

Про розвиток подій у матчі повідомляє Інформатор.

У вівторок, 3 травня, відбувся поєдинок у відповідь 1/2 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22. "Вільярреал" після поразки в першому матчі мав намір взяти реванш у "Ліверпуля". Команди грали у таких складах:

Вільярреал: Рульї, Фойт, Альбіоль, Пау Торрес, Еступіньян, Ло Чельсо, Парехо, Капу, Коклен, Ж. Морено, Діа.

Запасні: Асенхо, Йоргенсен, Гаспар, Алькасер, Іборра, Чуквуез, Тригерос, Пенья, Манді, Гомес, Педраса, Ор'є.

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнолд, Конате, Ван Дейк, Робертсон, Кейта, Фабіньо, Тіаго, Салах, Мане, Жота.

Запасні: Келлехер, Мілнер, Гомес, Хендерсон, Окслейд-Чемберлен, Джонс, Мінаміно, Цімікас, Діас, Орігі, Матіп, Еліотт.

"Вільярреал" відкрив рахунок уже на 3-й хвилині. Капу прийняв навіс Еступіньяна з лівого флангу і віддав передачу вздовж лінії воротарського майданчика, а Діа вразив уже порожні ворота «Ліверпуля». На 14-й хвилині гості відібрали м'яч біля меж штрафного майданчика «Вільярреала», Жота одразу пробив, але не влучив у ворота. Гра йшла у високому темпі. Команди не затримувалися в центрі поля, атакуючи за будь-якої можливості. У той же час непогано діяла оборона, і явних гольових моментів ніхто з суперників не мав. На 37-й хвилині Ло Чельсо прорвався до воріт Ліверпуля, але Аліссон кинувся в ноги гравцю Вільярреала і ліквідував загрозу. А на початку 41-ї хвилини господарі забили вдруге. Капу праворуч навісив на дальню штангу і Коклен ударом головою зрівняв рахунок у сумі двох матчів.

З перших хвилин другого тайму «Ліверпуль» намагався повернути собі ігрову ініціативу та все більше часу проводив на половині поля суперника. На 55-й хвилині м'яч після удару Александер-Арнолда рикошетом від коліна гравця "Вільярреала" влучив у перекладину. При цьому Рульї висунувся вперед і політ м'яча супроводжував лише відчайдушним поглядом. Однак у цьому епізоді удача була на боці іспанського клубу. Все ж таки на 62-й хвилині «Ліверпуль» забив. Фабіньо праворуч увійшов у штрафний майданчик і потужним ударом з гострого кута прошив голкіпера «Вільярреала». Через 5 хвилин гості взагалі зрівняли рахунок. Александер-Арнолд навісив з правого флангу, а захисників Діас, що залишився без опіки, головою переправив м'яч у ворота «Вільярреала». На 74-й хвилині Мане стартувавши зі своєї половини поля обіграв Рульї, що вискочив на перехоплення, потім обійшов Фойта, що кинувся в підкат, і відправив м'яч у порожні ворота «Вільярреала». На 80-й хвилині помилка в обороні "Вільярреала" ледь не призвела до ще одного голу, але Рульї зумів відбити удар Джонса. На 86-й хвилині Капу жорстко зрубав Джонса, отримав другу жовту картку та залишив «Вільярреал» у меншості. «Ліверпуль» втратив ще кілька можливостей забити, але на результат протистояння це вже ніяк не вплинуло.

• Вільярреал - Ліверпуль 2:3 (Діа, 3, Коклен, 41 - Фабіньо, 62, Діас, 67, Мане, 74), перший матч 0:2.

4 травня у поєдинку "Реал" - "Манчестер Сіті" визначиться другий фіналіст Ліги чемпіонів, а 5 травня стануть відомі учасники фіналів Ліги Європи та Ліги конференцій. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу чемпіонату світу з хокею у дивізіоні IB. Україна - Естонія.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.