Ліга націй: скасування матчу Швейцарія - Україна і розгромна поразка збірної Німеччини

Збірна Іспанії забила шість м'ячів у ворота німецької збірної.

Про події в матчах Ліги націй УЄФА і результати поєдинків повідомляє інформатор .

У вівторок, 17 листопада, в рамках шостого туру розіграшу Ліги націй УЄФА повинен був відбутися матч Швейцарія - Україна. Цей поєдинок був вирішальним у визначенні команди, що покидає елітний дивізіон Ліги націй УЄФА. Напередодні матчу тести на COVID-19 гравців збірної України Едуарда Соболя, Євгенія Макаренка і Дмитра Рєзніка дали позитивний результат. Влада Швейцарії прийняла рішення помістити збірну України на карантин. Пізніше в УЄФА підтвердили,що матч не відбудеться, і долю поєдинку визначить рішення контрольно-дисциплінарного комітету УЄФА. Існує три варіанти розвитку подій:

• Матч можуть зіграти пізніше - у грудні або навесні 2021 року;
  • Одній з команд зарахують технічну поразку (малоймовірно, тому що обидві збірні виконали всі вимоги УЄФА до проведення міжнародних матчів і були готові провести гру);
  • Результат поєдинку визначиться в результаті жеребкування. При цьому, передбачать три варіанти жереба: перемога Швейцарії з рахунком 1: 0, нічия 0: 0, або перемога України з рахунком 1: 0. Збірну України в цьому випадку влаштують два варіанти їх трьох - власне перемога і нічия.

У поєдинку нашої відбірної групи зустрілися збірні Іспанії та Німеччини. У цьому матчі вирішувалася доля першого місця і відповідно путівки до півфіналу Ліги націй. Збірній Іспанії необхідна була тільки перемога, Німеччину ж цілком влаштовував і нічийний результат.

На 6-й хвилині німці порушили правила практично на лінії штрафного. Удар Рамоса у лівий нижній кут парирував голкіпер збірної Німеччини Нойєр. Каналес отримав пошкодження, і замість нього на поле у складі збірної Іспанії вийшов Руїс. Як виявилося ця заміна зіграла на руку іспанцям. На 17-й хвилині Руїс подав кутовий з правого флангу, і Мората на дальній штанзі ударом головою відправив м'яча під поперечину воріт збірної Німеччини.

На 30-й хвилині Торрес увірвався до штрафного збірної Німеччини, але його удар з кута воротарського Нойер перевів на кутовий. Однак на 33-й хвилині Торресу вдалося відзначитися. Ольмо після подачі зліва пробив в поперечину, м'яч відскочив до Торреса, і гравець збірної Іспанії увігнав його до сітки. На 38-й хвилині Руїс знову подав кутовий з лівого флангу, і Родрі ударом головою відправив м'яч у ворота збірної Німеччини. Наприкінці першого тайму іспанці провели другу вимушену заміну - замість Рамоса вийшов Гарсія.

На початку другої половини матчу Нойер ногою відбив удар Ольмо, який вчинив прохід від центру поля. Четвертий м'яч збірна Іспанії забила на 55-й хвилині. Ріус відмінною передачею вивів трьох гравців господарів на одного захисника, Гайя віддав Торресу, і форвард, обробивши м'яч, відправив його у ворота.

Але збірній Іспанії і цього здалося замало. На 71-й хвилині Руїс віддав під удар Торресу, який з лінії півкола штрафного відправив м'яч у правий нижній кут, оформивши хет-трик. Перший свій небезпечний момент у другому таймі збірна Німеччини створила на 77-й хвилині. Далекий удар Гнабрі відбила перекладина воріт іспанської збірної. А іспанці забили ще раз на 89-й хвилині. Гайя прийняв закид у штрафну і віддав у центр. На передачу відгукнувся Оярсабаль і відправив шостого м'яча у ворота збірної Німеччини.

Ще два поєдинки відбулися в третій групі Ліги А. У Парижі, вже забезпечила собі перше місце в групі після перемоги над Португалією,збірна Франції,яка приймала збірну Швеції. Вже на 5-й хвилині гри гості вийшли вперед. Классон, перебуваючи в оточенні чотирьох суперників зміг завдати точного удару в нижній кут воріт. Відігралася збірна Франції на 16-й хвилині. Жиру в центрі штрафного отримав передачу зліва від Тюрама і ударом в дотик відправив м'яч у ближній кут. А на 36-й хвилині Павар скористався відскоком від гравця збірної Швеції та точно пробив під дальню штангу.

На 59-й хвилині чергова атака збірної Франції завершилася взяттям воріт. Мбаппе зліва навісив у штрафну, а Жиру зробив нирок, і головою переправив м'яч у ворота. Збірна Швеції відіграла один м'яч на 88-й хвилині. Бенгтссон прострілив, а Куайсон з воротарської вразив ворота збірної Франції. Шведи кинули всі сили в атаку. Навіть воротар прийшов у штрафну збірної Франції на подачу зі штрафного. Але господарям вдалося перехопити м'яч, і Коман забивав в уже порожні ворота.

У матчі Хорватія - Португалія господарі відкрили рахунок на 29-й хвилині. З першим ударом Ковачіча Патрісіу впорався, але ніхто із захисників не зміг перешкодити гравцеві збірної Хорватії відправити м'яч у ворота. Хорвати могли забити другий м'яч на 37-й хвилині, проте Юрановіч пробив поруч зі штангою. Через дві хвилини воротар збірної Хорватії Ліваковіч парирував потужний удар Данилу.

На 51-й хвилині Ріг грубо порушив правила проти Роналду, заробив друге попередження і залишив поле, залишивши збірну Хорватії в меншості. Ліваковіч відбив удар Роналду зі штрафного, але першим на підборі виявився Семеду і скинув м'яч у центр на Диаша, який і зрівняв рахунок. На 60-й хвилині Жота увійшов в штрафну збірної Хорватії і від лицьової зліва віддав назад в центр. М'яч потрапив до Феліш, який відправив його у дальній кут.

На 65-й хвилині Влашич відкотив під удар Ковачича, і гравець збірної Хорватії з лінії штрафного пробив у дальній кут. М'яч від штанги влетів у ворота збірної Португалії. Гра йшла до нічийного результату, але в компенсований час воротар збірної Хорватії упустив м'яч з рук після подачі з лівого флангу. Діаш не міг не скористатися настільки прекрасним шансом, і приніс збірній Португалії перемогу.

Матчі шостого туру Ліги Націй, зіграні 17 листопада.

• Андорра - Латвія 0: 5.

Решта матчів шостого туру відбудуться 18 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу молодіжної збірної України над однолітками з Північної Ірландії, а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .