Горбач приніс Зорі перемогу над Брейдабліком в ЛК - як це було

Зоря мала змогу вийти на перше місце за підсумками туру

Брейдаблік вперше в історії зіграв на домашньому стадіоні в групі єврокубку. Фото: Gettyimages.com
Зоря вважалася фаворитом матчу з ісландцями. Фото: Gettyimages.com

У четвер, 5 жовтня, луганська Зоря в рамках Ліги конференцій зіграла проти Брейдабліка. Зустріч проходила на ісландському стадіоні "Коупавоґсвьодлюр" і закінчилася мінімальною перемогою Зорі.

Інформатор провів текстовий онлайн-репортаж про цей поєдинок.

Перший тайм Зоря провела не надто активно, але все одно з позиції сили. Попри регулярні підходи ісландців до штрафного гостей, ударами в площину воріт відзначалися виключно луганці. І один з цих ударів таки приніс результат - Горбач головою переграв воротаря Брейдабліка.

На жаль, у другому таймі Зоря, змарнувавши кілька чудових моментів подвоїти перевагу (в основному старався Герреро), підсіла і подарувала власним вболівальникам вкрай нервову кінцівку. Але зусиллями Турбаєвського та захисників, Зоря довела справу до першої перемоги Валерія Кривенцова на чолі команди.

Другий тайм

90+4 Лунає фінальний свисток - Зоря мінімально перемагає!

90+4 А тим часом Туссудалі робить дубль за Гент в паралельному матчі.

90+3 Який момент був зараз у воріт Зорі! Дуже щастить українцям.

90+2 Жовта картка Джордану у Зорі.

90 +4 хвилини від судді до другого тайму.

89 Кірюханцев задалеко відпустив м'яч і випустив його за межі поля.

89 Жовта картка Вантуху.

83 Замість Мишньова на поле вийшов Мичин у Зорі.

82 Останні хвилин 20 - це просто гра імені Турбаєвського. З усіх сил голкіпер Зорі залишає команду в грі.

76 І знову Турбаєвський в грі - цього разу впорався з ударом Сванторссона.

71 Горбач знову розібрався з суперником, покотив на Герреро... ну принаймні за змарнованими нагодами панамець вже точно на хет-трик напрацював.

69 Горбач йшов на гол-красень, але його сольний прохід зрештою зупинили.

66 Мишньов отримав жовту картку за фол проти Сігурдарсона, а Снурніцин - за розмови після свистка.

60 Після параду промахів Герреро настав час ісландців тиснути на ворота Турбаєвського - той поки виручає.

58 Ольсен пробивав головою, але Турбаєвський врятував після цього удару з близької відстані.

56 Герреро! Двічі міг забивати панамець впродовж однієї хвилини - проте обидва рази його ударам забракло влучності.

50 Поки що команди грають в центрі поля, "перекушуючи" всі спроби дійти до воріт одне одного.

46 Другий тайм розпочався!

Перерва

Зоря в першому таймі не показала чогось надзвичайного, але і цього вистачило, щоб за підсумками першого тайму вести в рахунку. Втім, ісландці теж проявили себе непогано, кілька разів організувавши непогані атаки на ворота Турбаєвського.

Статистика першого тайму від офіційного сайту UEFA

Перший тайм

45+3 Кінець першого тайму.

45+3 В останні хвилини тайму ісландці спробували підтиснути луганців - але знову ж, без наднебезпечних моментів для Турбаєвського.

45 Три хвилини додав суддя до першого тайму.

44 Ісландці розіграли кутовий, але зрештою пробили вище воріт Турбаєвського.

39 В паралельному матчі теж забили гол - Гент вийшов вперед зусиллями Туссудалі.

35 ГОООЛ! Забиває Горбач з подачі Антюха!

33 Ольсен отримав ушкодження, але йому допомогли і він продовжить гру

30 І у нашому матчі, і у паралельній зустрічі Гента та Маккабі команди не можуть забити голи.

25 Гра поки виглядає доволі рівною, але небезпечні моменти виникають у воріт ісландців.

20 Зоря спробувала вибігти в швидку контратаку, але до влучного удару справа не дійшла.

16 Антюх спробував обвідним ударом поцілити у дальній кут воріт Брейдабліка - але удар у нього взагалі не вийшов.

13 Зоря притисла господарів до власного штрафного, але поки ані ударів, ані спроб проникаючих передач не було.

Перша спроба ісландців створити загрозу біля воріт Турбаєвського теж виявилася не надто точною.

Перший удар в бік воріт Брейдабліка - Нагнойний спробував дальній удар, але забракло точності.

19:45 Матч розпочався!

19:30 Склад Брейдабліка та приблизні схеми обох команд від пресслужби UEFA.

Брейдаблік гратиме за схемою 4-3-3
Доволі дивна схема Зорі від UEFA

19:15 Гравці Брейдабліка вже прибули на стадіон.

19:00 Наш склад на матч - поборемося за першу сходинку?

Герреро в старті на ісландців

18:45 Зоря нагадує про сьогоднішній матч. І показує, о котрій пролунає стартовий свисток.

Зоря нагадує про час початок матчу проти Брейдабліка

18:30 Що про матч проти ісландців каже Валерій Кривенцов? Нагадує про шалену мотивацію Брейдабліка і про те, як вони ледь не відігралися в матчі з Маккабі:

"Якщо я не помиляюся, Брейдаблік - це перший клуб в ісландському футболі, який грає в груповому етапі єврокубків. Тому, для них це подвійна мотивація. Плюс підтримка трибун. Першу зустріч вони програли Маккабі, тому вдома вони будуть намагатися перемогти...

Маккабі забив швидкі три голи. Але потім Брейдаблік, враховуючи, що вони грали на виїзді та те, що в них не виходила гра в перші 30 хвилин - зуміли відіграти два голи. Мали змогу зіграти внічию чи, навіть, перемогти. Наш завтрашній суперник заслуговує на увагу".

18:15 Аналітики перед цим матчем віддають мінімальну перевагу Зорі - різниця між коефіцієнтами на перемогу різних команд складає 0,5 пункти. А компанія William Hill оцінює вірогідність перемоги Зорі як 13/10.