Ліга чемпіонів: «Ліверпуль» у результативному матчі поступився «Реалу»

«Ліверпуль» пропустив п’ять м’ячів на власному полі

«Ліверпуль» - «Реал» (Фото: УЄФА)

У Лізі чемпіонів проходять матчі плей-оф. Вже на першій стадії поєдинків на виліт між собою зустрілись фіналісти минулого сезону. Одну з найсильніших пар 1/8 фіналу склали «Ліверпуль» та «Реал».

У вівторок, 21 лютого, відбувся поєдинок 1/8 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2022/23. «Ліверпуль» на своєму полі приймав переможця Ліги чемпіонів сезону 2021/22 мадридський «Реал».

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Е. Робертсон, Гендерсон, Фабіньо, Байцетич, Салах, Гакпо, Нуньєс.
Запасні: Адріан, Келлегер, Мілнер, Фірміно, Окслейд-Чемберлен, Джонс, Елліотт, Жота, Цимікас, Карвалью, Матіп.

Реал: Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Рюдігер, Алаба, Вальверде, Камавінга, Модрич, Родріго, Бензема, Вінісіус.
Запасні: Лунін, Вальєхо, Начо, Азар, Кроос, Лопес, Асенсіо, Одріосола, Васкес, Себальйос, Мартін, Аррібас, Родрігес.

Перебіг поєдинку

«Ліверпуль» зі старту матчу запропонував високі швидкості і в же на 4-й хвилині відкрив рахунок. Нуньєс п’ятою елегантно переправив м’яч у ворота «Реала» після прострілу Салаха з правого флангу. Господарі продовжили тиснути і на 14-й хвилині забили вдруге. Куртуа невдало прийняв передачу партнера і просто подарував м’яч Салаху. Нападник «Ліверпуля» миттєво скористався помилкою голкіпера.

«Реал» швидко прийшов до тями та скоротив різницю в рахунку. На 21-й хвилині Вінісіус обвідним ударом відправив м’яч у правий кут. Алаба отримав пошкодження і не зміг продовжити матч. На заміну на 27-й хвилині вийшов  Начо. На 31-й хвилині Вінісіус намагався повторити свій гольовий удар, але цього разу Аліссон врятував. У наступній атаці «Реала» Вальверде пробив трохи вище воріт. А на 36-й хвилині рахунок зрівнявся. Аліссон, віддаючи передачу під пресингом, влучив прямісінько у ногу Вінісіусу. М’яч по високій траєкторії перелетів через голкіпера і опинився у воротах. У компенсований до першого тайму час «Реал» провів швидку атаку. Робертсон в останню мить встиг перехопити простріл і не дозволив Родріго замкнути простріл Вінісіуса.

«Реал» повів у рахунку на початку другої половини зустрічі. Модріч зробив силову подачу зі штрафного, Мілітао випередив суперників і ударом головою увігнав м’яч у ворота. На 55-й хвилині рахунок взагалі став 2:4. Після удару Бензема м’яч зачепив ногу суперника і влетів у сітку. Зовсім кепськими справи у «Ліверпуля» стали на 67-й хвилині. Модрич розігнав контратаку, Бензема у штрафному майданчику на паузі обіграв голкіпера і відправив у ворота господарів п’ятий м’яч. «Ліверпуль» намагався зменшити різницю, але успіху не досяг.

• Ліверпуль — Реал 2:5 (Нуньєс, 4, Салах, 14 – Вінісіус, 21, 36, Мілітао, 47, Бензема, 55, 67).

Розклад матчів Ліги чемпіонів

Матч у відповідь відбудеться 15 березня. Чвертьфінальні поєдинки пройдуть у квітні.

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
• 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
• 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
• Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів «Шахтар» - «Ренн» та «АЕК» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про результати змагань на чемпіонаті світу з біатлону.