Чемпіонат світу з біатлону: Ханна Еберг виграла гонку з масовим стартом

Збірна України закінчила ЧС-2023 без медалей

Стрільба (Фото: IBU/Christian Manzoni).

У Німеччині закінчився чемпіонат світу з біатлону. Останньою в програмі змагань стала жіноча гонка з масстартом. Українські біатлоністки участі у перегонах не брали.

У неділю, 19 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла жіноча гонка з масовим стартом. 30 біатлоністок долали дистанцію у 12,5 кілометрів. Юлія Джима відібралась до числа учасниць, але не вийшла на старт через застуду.

Після першої стрільби у лідерки вийшла біатлоністка зі Швеції Лінн Перссон. Спортсменки йшли щільною групою, без суттєвих відривів. Зберегла Перссон лідерство і після другого вогневого рубежу. Третю стрільбу без промахів пройшла Анаіс Шевальє-Буше. Це дозволило французькій спортсменці очолити перегони. На останнє коло лідером пішла вже Ханна Еберг. Наздогнати шведську біатлоністку суперниці вже не змогли.

Ханна Еберг стала чемпіонкою світу. Срібну медаль виборола норвезька біатлоністка Інгрід Тандреволд. Третю позицію зайняла Жюлья Сімон із Франції.

Результати гонки:

• 1 Ханна Еберг (Швеція) – 36.48,0 (1+1+0+0);
• 2 Інгрід Тандреволд (Норвегія) + 4,8 (0+1+0+0);
• 3 Жюлья Сімон (Франція) + 20,8 (1+1+0+1).

Чемпіонат світу з біатлону

Чемпіонат світу з біатлону проводиться щорічно. Збірна України регулярно бере участь у змаганнях. Загалом українські біатлоністи здобули 39 медалей світової першості – 7 золотих, 10 срібних та 22 бронзові.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів «Шахтар» - «Ренн» та «АЕК» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про результати контрольних поєдинків українських футбольних клубів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут