Курс валют в Україні на 7 червня: долар стабільний, євро впав у ціні

Читать на русском

Євро коштує 39,05 гривні

Читать на русском
Курс валют в Україні
Нацбанк України встановив офіційний курс валют на 7 червня

Євро коштує 39,05 гривні

На середу, 7 червня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 39,05 гривні. 

Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро впав у ціні на 25 копійок.

Курси валют НБУ станом на 7 червня:

  • 1 долар — 36,56
  • 1 євро — 39,05
  • 1 польський злотий — 8,69
  • 1 швейцарський франк — 40,26
  • 1 юань — 5,13.

Вартість євро та долара станом на 7 червня, дані: НБУ
Вартість євро та долара станом на 7 червня, дані: НБУ

Що буде з доларом на початку літа

Ситуація на валютному ринку України у червні буде напруженою. Одразу кілька факторів впливатимуть на курс долара та євро як на українському ринку, так і на міжнародному. Такий прогноз зробив аналітик Олексій Козирєв у відео на YouTube каналі "Фінансовий портал "Мінфін", пише Телеграф. За його словами, готівковий курс долара у більшості кас банків коливатиметься в межах від 36,80 до 38 гривень за долар. В обмінниках цей коридор буде дещо іншим – від 36,90 до 37,85 гривні за долар. Щодо курсу євро, то в банках цінники будуть у межах коридору від 38,50 до 41,50 гривні за долар. В обмінниках він перебуватиме в межах коридору від 39,70 до 41,00.

"Не буде в червні жодного відпущення курсу, про що зараз говорять. Національний банк, на мій прогноз, продовжуватиме тримати коридор від 36,56 до 36,93 гривні за долар. Щоб утримувати цей коридор, НБУ витратить від 1,75 до 24 мільярди доларів із резервів. Завдяки міжнародній допомозі резерв залишається на високому рівні", - заявив Козирєв. 

Козирєв також додав, що червень може зробити деякі "сюрпризи". Зокрема, впливатимуть на ситуацію на валютному ринку ситуація на фронті, отримання міжнародної допомоги та інтенсивність реалізації "зернової угоди".

Нагадаємо,  в Україні ввели в обіг нову 10-гривневу монету. Крім того, банкам наказали звітувати про всі карткові платежі українці.  

Також Інформатор писав, чи варто українцям купувати криптовалюту

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.