"Подивіться, що сталося зараз, менш ніж за 100 днів ця нова адміністрація завдала стільки шкоди і стільки руйнувань, що перехоплює дух"
«В той день» - це ностальгія, голос покоління, яке пам’ятає світ без війни, коли дитинство було сповнене сміху, двори — друзями, а головними переживання були ігри до темноти і щоб мама якнайпізніше покликала додому, або ж вибір рингтону чи касети на програвачі.
Євро впав у ціні та коштує 39,05 гривні
На четвер, 1 червня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 39,05 гривні.
Про це свідчать дані на сайті регулятора. Порівняно з попереднім банківським днем євро впав у ціні на 28 копійок.
Зараз практично немає проблем із курсом. В обмінниках він становить близько 37 гривні за долар, що близько до офіційного курсу.
"Можна просто зняти низку обмежень щодо валютного ринку і так перейти до плаваючого курсу. Але з огляду на те, що валюти в країні багато, навіть якщо відпустити гривню у "вільне плавання", нічого радикального не станеться. Міжнародна допомога надходить, а ажіотажу з боку українців немає: населення не виявляє більшої активності щодо купівлі валюти, та й бізнес купує досить мляво. У таких умовах сенсу грати на курсі просто немає", - зазначив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко у коментарі KP.UA.
Курс навіть під час війни можна відпустити без побоювань, що він серйозно злетить. Валютний ринок може відреагувати стрибком курсу продажу в межах 1,5-2 гривень.
"Серед об'єктивних факторів утримання курсу - зовнішні транші фінансової підтримки, стабільність рівня ЗВР, а також експортна активність підприємств, що триває", - аналітик компанії Esperio Олександр Болтян.
Згідно з прогнозами аналітика Данила Моніна, курс може поступово впасти до рівня 45 гривні за долар. Щоправда, найімовірніше, падіння буде не стрибкоподібним, а поступовим.
Нагадаємо, НБУ пропонує спростити процедуру стягнення боргу через суд для мікрофінансових компаній. Крім того, в Україні ввели в обіг нову 10-гривневу монету.
Також Інформатор писав, чи варто українцям купувати криптовалюту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.