Кубок України. Динамо та Дніпро-1 сенсаційно вибули з розіграшу

Стали відомі ще 5 учасників чвертьфіналу

Кубок України
Динамо Та СК Дніпро-1 закінчили похід за Кубком України

У середу, 27 вересня, відбулись матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка України. До Олександрії та Шахтаря, які вийшли у чвертьфінал напередодні приєднались ще п’ять команд. Вийшла у наступну стадію змагань і Вікторія з Першої ліги.

Вікторія – Минай – 1:0

Саме матч Вікторії проти Миная і розпочинав ігрову програму середи. Минай грав у експериментальному складі, а головний тренер команди Володимир Шаран навіть не приїхав на матч до Сум. Керував діями гравців асистент Шарана Сергій Мізін.

Долю поєдинку вирішив єдиний м’яч, забитий на початку другого тайму. Автором переможного голу став гравець Вікторії Сасовський.

• Вікторія – Минай – 1:0;
    Гол: Сасовський, 47.

Полісся – СК Дніпро-1 1:1 (пенальті - 5:4)

Перший небезпечний момент створили гравці Полісся. Крушинський метрів з двадцяти спрямував м’яч під поперечину, але голкіпер гостей Волинець відбив удар.

Надалі перевагою володіли гравці СК Дніпро-1, але втілити її у гол змогли лише на 78-й хвилині. Після розіграшу кутового Адамюк головою спрямував м’яч у сітку. Полісся відігралось на першій компенсованій хвилині. Кушніренко з близької відстані вразив ворота Дніпра-1.

Додатковий час голів не приніс, зате запам’ятався жахливою травмою гравця Полісся Олександра Назаренка. Півзахисник намагався в підкаті вибити м’яч у Танчика, але невдало приземлився. Коліно футболіста було у неприродному положенні. Поле Назаренко залишив на ношах.

Голкіпер Полісся Бойко відбив перший удар у серії пенальті. Надалі всі гравці били точно. Тож у чвертьфінал вийшло Полісся.

• Полісся – СК Дніпро-1 1:1 (пенальті - 5:4);
    Кушніренко, 90+1 – Адамюк, 78.

Чорноморець – Кривбас 2:1

Гості вийшли вперед на 15-й хвилині зустрічі. Кривбас міг закріпити успіх. Але Кожушко не реалізував вихід сам на сам. Чорноморець відігрався на 65-й хвилині. Після удару Дади м’яч рикошетом залетів у ворота. А на 3-й компенсованій хвилині Шпорн приніс перемогу чорноморцю, вдало зігравши на добиванні.

• Чорноморець – Кривбас 2:1;
    Голи: Дада, 65, Шпорн, 90+3 — Приходько, 15.

Оболонь – Динамо - 1:0

Головна несподіванка трапилась у матчі двох столичних команд. На полі йшла рівна боротьба з моментами біля обох воріт. Голкіпери неодноразово рятували свої команди. На 57-й хвилині Оболонь повела гольову атаку. Краснопір асистував Суханову і той дальнім ударом відкрив рахунок.

Динамо могло перевести гру у додатковий час. На 87-й хвилині Буяльський зі штрафного цілив у ліву дев’ятку, але влучив у поперечину.

• Оболонь – Динамо - 1:0;
    Суханов, 57.

Металіст 1925 – Ворскла 0:3

Закінчували насичену кубкову програму дня Металіст 1925 і Ворскла. Гості повели в рахунку на 15-й хвилині завдяки влучному удару Кане. Під завісу першого тайму Степанюк закріпив успіх полтавської команди. Гості могли забивати ще. У середині другого тайму Металіст 1925 врятувала штанга. І все ж на 74-й хвилині зустрічі Нестеренко зробив рахунок 0:3.

• Металіст 1925 – Ворскла 0:3;
    Кане, 15, Степанюк, 45, Нестеренко, 74.

Матчі 1/8 фіналу

Зараз відомі сім з восьми учасників чвертьфіналів. Це Олександрія, Шахтар, Вікторія, Полісся, Оболонь, Чорноморець та Ворскла.  В 1/8 фіналу залишилось провести лише матч Яруд – Зоря. Гра відбудеться 12 жовтня.