Кубок світу з біатлону: у спринтерській гонці переміг Йоганнес Бьо, Антон Дудченко - сімнадцятий

Норвежець виграв сьомий спринт у сезоні

Фініш гонки (Фото: biathlonworld.com)

У Нове-Место розпочались гонки сьомого етапу Кубка світу. Програму змагань відкривала спринтерська гонка у чоловіків. На дистанцію вийшли п’ять українських біатлоністів.

У четвер, 2 березня, на біатлонній трасі у чеському Нове-Место пройшла спринтерська гонка серед чоловіків. Спортсмени долали дистанцію у 10 кілометрів з двома вогневими рубежами. Участь у спринті приймали п’ять українських біатлоністів: Антон Дудченко, Дмитро Підручний, Артем Прима, Богдан Цимбал та Денис Насико.

Першим з українців стартував Насико. На першому вогневому рубежі українець припустився двох промахів. Другу стрільбу Насико провів чисто, але багато програв ходом. Дмитро Підручний перше коло подолав з десятим результатом. На стрільбі лежачі Підручний не закрив дві мішені, а потім додав промах на стрільбі стоячи. Дудченко пройшов дистанцію чисто і в підсумку посів 17-те місце. Артем Прима та Богдан Цимбал до чільної тридцятки не потрапили.

Гонку з відривом від найближчого переслідувача у 30 секунд виграв норвежець Йоганнес Бьо. Друге місце посів Тар’єй Бьо. Третім фінішував Ветле Шостад Крістіансен.