«Шахтар» у перенесеному матчі дев’ятого туру обіграв «Минай»

Після тривалої паузи в Українській Прем’єр-лізі зіграв Ярослав Ракицький

«Минай» - «Шахтар» (Фото: shakhtar.com)

Команди УПЛ розпочинають весняну частину сезону. У пропущеному поєдинку дев’ятого туру зустрілись «Минай» та «Шахтар». «Гірники» зробили заявку на перемогу, забивши два м’ячі на початку зустрічі.

У вівторок, 28 лютого, в УПЛ пройшов відкладений поєдинок дев’ятого туру «Минай» - «Шахтар». «Гірники» перебували на другому місці турнірної таблиці, «Минай» посідав тринадцяту позицію.

Склади команд

Минай: Бандура, Гончар, Горін, Нємчанінов, Рогозинський, Вітенчук, Воробчак, Байдал, Твердохліб, Гечев, Вишневський.
Запасні: Кемкін, Пеньков, Кравчук, Чуєв, Мельник, Петько, Шишка, Паламар, Голуб, Колесник, Дмитрук.

Шахтар: Трубін, Конопля, Бондар, Ракицький, Матвієнко, Степаненко, Зубков, Бондаренко, Джурасек, Судаков, Сікан.
Запасні: Шевченко, Різник, Гочолеішвілі, Михайліченко, Тейлор, Козік, Тотовицький, Топалов, Назарина, Петряк, Траоре, Келсі.

Перебіг поєдинку

«Шахтар» відразу заволодів ініціативою і почав проводити атаки. Після подачі кутового на 4-й хвилині Ракицький з лінії воротарського майданчика головою пробив вище воріт. А от кутовий на 8-й хвилині призвів до голу. Степаненко виграв позиційну боротьбу і головою увігнав м’яч у сітку. «Минай» міг швидко відігратись. Вишневський скористався помилкою захисника і вийшов на ворота «Шахтаря», але Трубіна пробити не зміг. На 15-й хвилині «Шахтар» покарав господарів за нереалізацію. Сікан ударом з кількох метрів замкнув простріл Матвієнка з лівого флангу. Через 10 хвилин Трубін врятував «Шахтар», відбивши удар Байдала з гострого кута. А от на 31-й хвилині Трубін помилився. Воробчак пробив з-за меж штрафного майданчика, м’яч вдарився об газон і повз руки голкіпера «Шахтаря» прослизнув у ворота. На 40-й хвилині «Шахтар» поновив перевагу у два  м’ячі. Рогозинський у своєму штрафному майданчику збив Коноплю, а Судаков холоднокровно реалізував пенальті.

«Шахтар» продовжував атакувати і після перерви. На 58-й хвилині Бандура парирував небезпечний удар Зубкова. Через дві хвилині «гірники» знову відзначилися. Сікан потужним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив  м’яч у правий нижній кут. Тренер «Шахтаря» почав проводити заміни. В УПЛ дебютували грузин Гочолеішвілі та форвард з Венесуели Келсі. Келсі відразу міг записати своє ім’я у протокол, але пробив у руки голкіперу. Удар венесуельці на 81-й хвилині був набагато небезпечнішим. Однак і тут Бандура впорався. «Шахтар» тримав ситуацію на полі під повним своїм контролем. У компенсований час «Шахтар» заробив небезпечний штрафний. Удар Топалова парирував голкіпер, а Конопля, зігравши на добиванні, влучив у поперечину.

• Минай — Шахтар 1:4 (Воробчак, 31 - Степаненко, 8, Сікан, 15, 60, Судаков, 40 (з пенальті)).

Турнірне становище

«Шахтар» наблизився до лідера та відірвався від «Динамо». «Минай» залишився на тринадцятому місці.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу Ярослава Амосова над Логаном Сторлі. Також ми повідомляли про визнання Ліонеля Мессі кращім гравцем 2022 року за версією ФІФА.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут