«Кривбас» поступився «Черкаським Мавпам», «Будівельник» в гостях обіграв «Миколаїв»: результати ігрового дня Суперліги

«Черкаські Мавпи» перервали серію з п'яти поразок.

«Кривбас» програв другий домашній матч поспіль. «Будівельник» перемогою завершив виїзну серію з чотирьох поєдинків.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У суботу, 16 жовтня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігровий день «Кривбас» і «Черкаські Мавпи». По ходу першої чверті лідер змінювався кілька разів. Однак кінцівка краще вдалася «Кривбасу», який і виграв стартову десятихвилинку 22:18. Друга чверть завершилася з таким же рахунком, тільки на користь «Черкаських Мавп».

Нічия 40:40 за підсумками першої половини матчу залишала командам рівні шанси на успіх. Третя чверть глобально не змінила співвідношення сил і принесла невелику перевагу у два очки «Кривбасу». А ось із сьомої хвилини четвертої чверті гості почали йти у відрив. «Кривбас» не зміг наздогнати суперника і програв другий домашній матч поспіль.

У поєдинку «Миколаєва» з «Будівельником» за перші дві хвилини господарі набрали лише два очки, у той час як гості — десять. Але незабаром вже «Миколаїв» вийшов уперед. У кінці першої чверті два штрафних у виконанні Гордона принесли лідерство столичному клубу.

За підсумком другої десятихвилинки гості збільшили відрив до дев'яти очок. А в третій чверті «Будівельник» набрав на 14 очок більше «Миколаєва» та довів різницю в рахунку до 23-х балів. Гравці «Миколаєва» до кінця матчу трохи скоротили відставання, але не більше.

• «Миколаїв» - «Будівельник» 76:93 (22:24, 13:20, 19:33, 22:16);
  • «Кривбас» - «Черкаські Мавпи» 80:90 (22:18, 18:22, 19:17, 21:33).
Турнирная таблица
Турнірна таблиця

Наступні матчі Суперліги відбудуться 17 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі одинадцятого туру УПЛ «Шахтар» - «Зоря», а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.