Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Позитивна динаміка PEPE збільшилася на 15,6%
Криптовалюта-мем Pepe перебуває на межі "бичачого" прориву. Цілком можливо, що "бичачий" рух уже розпочався, оскільки ввечері 12 серпня, за даними GoinGecko, ціна криптовалюти збільшилася на 7,9% і склала 0,0000013З долара.
Про це у Twitter заявив криптовалютний трейдер і аналітик KALEO. Він прикріпив до свого посту відповідні скріншоти графіків.
$PEPE looks ready to finally initiate full send.
— K A L E O (@CryptoKaleo) August 12, 2023
Long it with me here ➡️ https://t.co/32dHnZIFxS pic.twitter.com/vwIv5MB4eQ
Позитивна динаміка PEPE підвищилася на 15,6%, a 24-годинний приріст призвів до того, що токен потрапив до списку трендів CoinMarketCap і посів друге місце між Shiba Inu (SHIB) і XRP (XRP). Незважаючи на цінове зростання, криптовалюта не зафіксувала сплеск обсягу торгів, через що він склав скромні 70 049 191 доларів.
Персонаж Pepe був створений художником-карикатуристом Меттом Фарреллі 2005 року для свого коміксу "Boy's Club". У коміксах Pepe часто зображувався в різних ситуаціях, наприклад, граючи у відеоігри, розмовляючи зі своїми друзями тощо.
У 2016 році з'явилася мем-монета PEPE. Це була криптовалюта, створена на основі блокчейн-технології. Криптовалюта була створена як жарт, але швидко привернула увагу спільноти блокчейн-розробників і криптоінвесторів. Вона була створена на основі криптовалюти Bitcoin і мала максимальний ліміт емісії в 35 мільйонів монет.
Нагадаємо, що американська криптовалютна біржа Coinbase провела дослідження зацікавленості криптовалютами серед мешканців США. Виявилося, що у Нью-Йорку кожен п’ятий має цифрові активи.
Також міжнародна електронна платіжна система PayPal запустила свою криптовалюту — стейблкоїн. Він прив'язаний до долара США й поки буде доступний тільки у Сполучених Штатах, де регулювання крипти дуже жорстке. Це має допомогти компанії захопити частину ринку цифрових криптовалютних платежів.
Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада України у п'ятницю, 11 серпня, ухвалила у двох читаннях два законопроєкти №6447 та №6576, які вводять до Цивільного кодексу новий термін - "цифрова річ". Це дозволяє інтегрувати криптовалюту в традиційну економіку України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.