“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За словами людей, криптовалюти роблять фінансову систему більш чесною та прозорою
Американська криптовалютна біржа Coinbase провела дослідження зацікавленості криптовалютами серед мешканців США. Виявилося, що у Нью-Йорку кожен п’ятий має цифрові активи.
Про це повідомляє видання Finance.ua. 19% мешканців “Великого яблука” володіють криптовалютою.
Зацікавленість мешканців міста зростає, зокрема, до цифрових активів та Web3-проєктів. Крім того, у штаті Нью-Йорк 692 компанії працюють з блокчейном, а кількість засновників та співзасновників становить понад 800.
“Жителі Нью-Йорка оптимістично дивляться на можливості та перспективи криптовалюти. Кожен третій респондент заявив, що криптовалюти роблять фінансову систему більш чесною та прозорою. Крім того, опитані вважають вкладення у цифрові активи дуже перспективним видом інвестицій”, – розповіли у дослідженні.
Криптовалюта Maker (MKR) за тиждень зросла на 13,4%. На цей час токен доступний для покупки в середньому за 1273 доларів. Це зробило її найприбутковішим токеном тижня.
Також міжнародна електронна платіжна система PayPal запустила свою криптовалюту - стейблкоїн. Він прив'язаний до долара США й поки буде доступний тільки у Сполучених Штатах, де регулювання крипти дуже жорстке. Це має допомогти компанії захопити частину ринку цифрових криптовалютних платежів.
Крім того, стало відомо, що державний бюджет за десять років втратив щонайменше 3 млрд грн податків від роботи криптобірж, діяльність яких досі не врегульовано в Україні. Цей висновок зроблений на аналізі продажів всього 3 активів: BTC, ETH та USDT.
Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада України у п'ятницю, 11 серпня, ухвалила у двох читаннях два законопроєкти №6447 та №6576, які вводять до Цивільного кодексу новий термін - "цифрова річ". Це дозволяє інтегрувати криптовалюту в традиційну економіку України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.