Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
За словами людей, криптовалюти роблять фінансову систему більш чесною та прозорою
Американська криптовалютна біржа Coinbase провела дослідження зацікавленості криптовалютами серед мешканців США. Виявилося, що у Нью-Йорку кожен п’ятий має цифрові активи.
Про це повідомляє видання Finance.ua. 19% мешканців “Великого яблука” володіють криптовалютою.
Зацікавленість мешканців міста зростає, зокрема, до цифрових активів та Web3-проєктів. Крім того, у штаті Нью-Йорк 692 компанії працюють з блокчейном, а кількість засновників та співзасновників становить понад 800.
“Жителі Нью-Йорка оптимістично дивляться на можливості та перспективи криптовалюти. Кожен третій респондент заявив, що криптовалюти роблять фінансову систему більш чесною та прозорою. Крім того, опитані вважають вкладення у цифрові активи дуже перспективним видом інвестицій”, – розповіли у дослідженні.
Криптовалюта Maker (MKR) за тиждень зросла на 13,4%. На цей час токен доступний для покупки в середньому за 1273 доларів. Це зробило її найприбутковішим токеном тижня.
Також міжнародна електронна платіжна система PayPal запустила свою криптовалюту - стейблкоїн. Він прив'язаний до долара США й поки буде доступний тільки у Сполучених Штатах, де регулювання крипти дуже жорстке. Це має допомогти компанії захопити частину ринку цифрових криптовалютних платежів.
Крім того, стало відомо, що державний бюджет за десять років втратив щонайменше 3 млрд грн податків від роботи криптобірж, діяльність яких досі не врегульовано в Україні. Цей висновок зроблений на аналізі продажів всього 3 активів: BTC, ETH та USDT.
Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада України у п'ятницю, 11 серпня, ухвалила у двох читаннях два законопроєкти №6447 та №6576, які вводять до Цивільного кодексу новий термін - "цифрова річ". Це дозволяє інтегрувати криптовалюту в традиційну економіку України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.