“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Депутати почали працювати над ініціативою ще до початку зимової сесії асамблеї
«Кримська платформа" буде працювати на території Парламентської асамблеї Ради Європи, яка обрана в якості додаткового майданчика. Ініціативу вже підтримали турецькі депутати.
Про це в інтерв'ю LB.ua заявила глава української делегації Верховної Ради в ПАРЄ Марія Мезенцева, - передає Інформатор .
За слова глави української делегації, депутати привезли підписи турецьких колег, які підтримали відповідну ініціативу.
«На базі «Кримської платформи» будемо ставити в асамблеї питання прав людини в окупованому Криму, політв'язнів, переслідування за релігійними або етнічними ознаками», - заявила Мезенцева.
За її словами українські депутати почали працювати над цією ініціативою ще до початку зимової сесії асамблеї.
«Почали працювати над цією ідеєю за два тижні до старту зимової сесії. Спочатку активно дискутували з цього приводу з представництвом президента України в АР Крим, а далі обговорили цю ідею з делегатами країн Baltic +, куди разом з представниками нашої делегації входять депутати Естонії, Латвії, Литви та Грузії», - пояснила Мезенцева.
Глава делегації переконана, що доповідь ПАРЄ про стан справ в Криму заявиться в цьому році.
«Пані Сунна з Ісландії збирає матеріали для цієї доповіді. Сподіваємося, що цей документ побачить світ у 2021 році. Однак це не точно, адже її доступ до окупованої території обмежений», - зазначила Мезенцева.
Для довідки: «Кримська платформа» - новий консультативний і координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію, протидії зростаючим викликам, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини і захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети - деокупацію Криму та повернення його Україні
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський запросив главу Єврокомісії на «Кримський саміт-2021».Крім того, Словаччина візьме участь в «Кримському саміті-2021».
Також Інформатор писав, про п'ять пріоритетів «Кримської платформи» .