"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Демілітаризація російської федерації — невід’ємна частина забезпечення глобальної безпеки
Окупований Крим після повернення під контроль України буде перлиною Чорного моря, національним парком з унікальною природою та світовим курортом, а не військовою базою для терористів.
Як передає Інформатор, про це у Twitter повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.
"Демілітаризація російської федерації — невід’ємна частина забезпечення глобальної безпеки. Майбутнє півострова Крим — бути перлиною Чорного моря, національним парком з унікальною природою та світовим курортом. Не військовою базою для терористів. Все тільки починається", - зазначив Подоляк.
Він підкреслив, що росія пропонує людству прийняти "Нацистський світ 2.0" з правом сили. А з ним – масові страти, тортури, викрадення дітей, фільтраційні концтабори.
"Все це подається під брендом "русский мир". До газових камер лишається пів кроку. Це категорично треба зупинити. Зараз", - наголосив політик.
Нагадаємо, у Міністерстві оборони України порадили росіянам дотримуватись правил пожежної безпеки після вибухів на території аеродрому "Саки" в районі населеного пункту Новофедорівка у тимчасово окупованому Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.