"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Ця пісня — про наші особисті битви. Про те, як проходити крізь складні етапи, не втрачати себе і ставати прозорим до змін. Ми всі іноді падаємо, але саме через це набуваємо шанс на нове дихання”, — говорить фронтмен Anothers.
Факт пожежі може бути використаний країною-терористом в інформаційній війні
У Міністерстві оборони України порадили росіянам дотримуватись правил пожежної безпеки після вибухів на території аеродрому "Саки" в районі населеного пункту Новофедорівка у тимчасово окупованому Криму.
Таку пораду дала заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає Інформатор.
"Міноборони України не може встановити причину займання, однак вкотре нагадує про правила пожежної безпеки та заборону куріння у невстановлених місцях", - зазначила Маляр, додавши, що факт пожежі може бути використаний країною-терористом в інформаційній війні.
Вона також не виключила, що окупанти "випадково" знайдуть якісь характерні "шеврон", "візитівку" чи навіть "ДНК". "Принагідно звертаємо увагу, що одяг з бавовни дуже гігієнічний", - зазначила Маляр.
Заступниця голови Міноборони порадила українцям зберігати спокій та довіряти Збройним силам України.
Нагадаємо, саме на цьому аеродромі базувалися військові літаки та гелікоптери, з яких останній тиждень обстрілювали Миколаїв.
Також ми розповідали, що Україна отримала від США далекобійні ракети, і чи має це зв'язок з вибухами в Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.