Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Штучний інтелект показав, як би картину "Кремль палає" намалювали Далі, Малевич, Пікассо, Примаченко, Айвазовський та інші всесвітньовідомі художники
Після атаки дронів на московський Кремль в мережі з’явилась порція творчості навколо цієї події. Зокрема, нейромережа Midjourney, що спеціалізується на створенні зображень, показала, як би виглядала картина "Кремль палає" у стилі всесвітньовідомих художників, в тому числі й українських. Таке завдання штучному інтелектові поставив український геймдизайнер Сергій Мохов, результатами він поділився на своїй сторінці у Twitter.
"Я отримав ліцензію Midjourney на цей місяць, тож можна спробувати її. Тим більше, що вийшла нова версія 5.1", - написав Мохов у Twitter.
В результаті на запит українця нейромережа показала декілька десятків зображень у найрізноманітніших стилях. Зокрема, можна побачити, якими були б картини на цю тему Клода Моне, Вінсента ван Гога, Сальвадора Далі та навіть Бенксі. Не забув штучний інтелект і про українських художників - ШІ зобразив роботу Марії Примаченко в жанрі "наївного мистецтва" та навіть картину самого Тараса Шевченка.
3 травня росія звинуватила Україну в атаці на Кремль. Президент України Володимир Зеленський відкинув усі звинувачення і зазначив, що Україна не здійснювала жодних "атак" на Кремль та путіна. Військовий експерт Олег Жданов вважає, що за атакою БПЛА на Кремль можуть стояти російські політичні сили, які хочуть відсторонити диктатора від влади.
Financial Times пише, що удар безпілотників по Кремлю, їхнє проникнення в повітряний простір Москви, є найсерйознішим інцидентом з того часу, як у 1987 році німець Матіас Руст приземлив невеликий літак на Червоній площі.
Аналітики розходяться в думках щодо того, чи могли безпілотники бути запущені з України - відстань близько 760 кілометрів від Києва - чи були запущені з території росії. Колишній військовий радник з Європи вважає, що Україна практично не має безпілотників, які можуть точно літати та уникати протиповітряної оборони, особливо через зону безпеки навколо Кремля. Але, за словами джерела, дрони могли прилетіти з Підмосков'я, а підготовка такого нападу коштувала б менше мільйона доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.