«Кременчук» знову обіграв «Донбас» і зрівняв рахунок у фінальній серії

«Донбас» «всуху» поступився у другому домашньому матчі поспіль

«Донбас» «всуху» поступився у другому домашньому матчі поспіль.

Про підсумки четвертого матчу фінальної серії УХЛ повідомляє Інформатор.

У середу, 14 жовтня, відбувся черговий матч фінальної серії до чотирьох перемог розіграшу УХЛ між «Донбасом» і «Кременчуком». Третій поєдинок серії виграв«Кременчук», і перед майбутнім матчем в серії рахунок був 2: 1 на користь «Донбасу».

Матч проходив на арені «Альтаїр» в Дружківці. На початку першого періоду «Кременчук» отримав чисельну перевагу, але вже через 4 секунди Чемерілов заробив двохвилинний штраф і зрівняв склади. Команди вже були в повних складах, коли «Донбас» створив небезпечний момент біля воріт суперника. Мілехін отримав шайбу перед воротами і кинув у дальній кут, але воротар «Кременчука» Новицький зіграв надійно. Силова боротьба була жорсткіше, ніж в попередньому поєдинку, але залишалася максимально коректною стосовно суперника. Показовим став вчинок гравця «Кременчука», який вибачився перед голкіпером «Донбасу» за кидок по воротах після зупинки гри.

У другому періоді картина зустрічі практично не змінилася. Команди по черзі відіграли в більшості, так і не створивши за цей час гольових моментів. А на 28-й хвилині «Кременчук» відкрив рахунок. Денискин зробив прохід до воріт суперника, і повторним кидком відправив шайбу в ворота «Донбасу». Спробу «Донбасу» швидко відігратися припинив Новицький, зафіксувавши шайбу після кидка Шишлянникова.

На початку третього періоду воротар «Донбасу» Ілля Андрюхов відбив відразу три кидки поспіль від гравців «Кременчука» в одній атаці. А на 48-й хвилині вже Новицький врятував «Кременчук» від пропущеної шайби після кидка Казаковцева. За 6 хвилин до кінця третього періоду Волков першим встиг до шайби, що відскочила від Андрюхова, і подвоїв перевагу «Кременчука» в рахунку. На 58-й хвилині Серанов відправив третю шайбу у ворота господарів, знявши всі питання про переможця матчу.

• «Донбас» - «Кременчук» 0: 3 (0: 0, 0: 1, 0: 2) (рахунок у серії 2: 2).

Серія повертається до Кременчука, і наступна гра відбудеться 16 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про перемогу збірної Україна над Іспанією і результати перших матчів нового сезону баскетбольної Суперліги.