Кременчук здобув перший трофей у сезоні

Фінальний поєдинок пройшов у безкомпромісній боротьбі

Кременчук
Кременчук вирвав перемогу на останніх хвилинах гри

В України розпочався новий хокейний сезон. Незабаром розпочнуться матчі регулярного чемпіонату, а поки шість українських клубів розіграли Кубок України. Володарем трофею став ХК Кременчук.

У Фінальному поєдинку за Кубок України зійшлись принципові суперники останніх років – ХК Кременчук та київський Сокіл. На 9-й хвилині Толстушко вивів киян вперед. Втім вже через три хвилини Лялька рахунок зрівняв.

Голи Чердака на 13-й хвилині і Толстушка на 29-й дозволили Соколу відірватися на дві шайби і з оптимізмом дивитись у майбутнє. Кременчук же здаватись не збирався і зрівняв рахунок. А за дві хвилині до кінця третього періоду Лялька влучним кидком приніс перемогу Кременчуку.

• Кременчук - Сокіл 4:3 (1:2, 1:1, 2:0);
    Шайби: 08:44 Толстушко (Бабинець) - 0:1, 11:21 Лялька (Кривошапкін) - 1:1, 12:54 Чердак (Олексюк, Бабинець) - 1:2, 28:04 Толстушко - 1:3, 39:29 Кривошапкін (Лялька) - 2:3, 52:50 Брага (Середницький, Варава) - 3:3, 58:00 Лялька (Кривошапкін) - 4:3.

Як проходив розіграш Кубка України

На попередньому етапі шість команд розділили на дві групи. У групі А виступали Сокіл (Київ), Дніпро (Херсон) та Тризуб (Київ). До групи Б увійшли ХК Кременчук (Кременчук), Київ Кепіталз (Київ) і Берсерки (Харків). Здобувши по дві перемоги у фінал вийшли Сокіл та Кременчук.