«Кременчук» вийшов у фінал, а в серії «Дніпро» - «Донбас» нічия

Херсонський «Дніпро» у другому овертаймі зломив опір «Донбасу» та зрівняв рахунок в серії.

Про результати матчів півфінальних серій УХЛ повідомляє Інформатор .

У вівторок, 29 вересня, відбулися четверті матчі півфінальних серій розіграшу УХЛ. У поєдинках, які відбулися в понеділок, «Білий Барс» з великим рахунком поступився «Кременчуку», а «Донбас» в овертаймі переграв херсонський «Дніпро».

Після розгрому 2: 9 від «Кременчука», перед сьогоднішнім матчем постало питання, чи зможуть гравці «Білого Барсу» відновитися, в першу чергу психологічно. Вже на 3-й хвилині Созонов вийшов один на один з воротарем та вивів «Кременчук» вперед. Хокеїсти «Білого Барса» все ж знайшли в собі сили зібратися. Петрошенко вискочив до воріт, і не зближуючись з голкіпером «Кременчука» точно кинув у дальній кут.

А на 16-й хвилині господарі і зовсім повели в рахунку, реалізувавши чисельну перевагу. Роман Благой з-за лицьової лінії накидував на п'ятачок, але шайба вдарилася у ковзан голкіпера «Кременчука» Гордюшина та відскочила до воріт. Господарі знову отримали чисельну перевагу, але відразу пропустили в свої ворота. Денискин відібрав шайбу у гравця «Білого Барсу», та виїхавши з-за воріт, відправив шайбу у дальній кут.

Другий період «Кременчук» розпочав в меншості, але зумів вийти вперед. Дмитро Созонов зліва увійшов до зони «Білого Барса» та кистьовим кидком з середньої дистанції відправив шайбу до воріт. На 47-й хвилині воротар господарів впорався з кидком в упор Денискина, а ось з добиванням Дубініна вже нічого вдіяти не зміг.

У третьому періоді «Кременчук» збільшив різницю в рахунку. На 48-й хвилині Чемерілов закинув п'яту шайбу до воріт «Білого Барсу». Гості на досягнутому не зупинилися, і Ворона з Денискіним з інтервалом у дві хвилини закинули шосту і сьому шайби. Хокеїсти «Білого Барсу» в боргу не залишилися, і також відповіли двома шайбами у виконанні Фурсенка та Лєснікова. Команди вирішили «стріляти» дуплетами, і спочатку Денискин, а потім і Кисельов зробили рахунок в матчі 4: 9. «Кременчук» виграв всі чотири матчі півфінальної серії і тепер побореться за звання чемпіона УХЛ.

У поєдинку херсонського «Дніпра» та «Донбасу» господарі відкрили рахунок на 3-й хвилині. Артем Целогородцев накинув на п'ятачок, і шайба від Янишевського залетіла до воріт «Донбасу». Гості кинулися відіграватися, і воротар «Дніпра» Хомутов кілька разів виручив свою команду. «Дніпро» відповідав контратаками, але все ж більше моментів було у гравців команди гостей, які цими шансами закинути шайбу не скористалися.

Другий період пройшов в обопільних атаках, і воротарям часто доводилося вступати в гру. На 33-й хвилині Олег Петров замінив у воротах «Дніпра» Хомутова, який отримав пошкодження. І вже незабаром Петров зробив помилку, якою скористався Віталій Лялька, який зрівняв рахунок в матчі.

Вже на 16-й секунді третього періоду «Донбас» вийшов вперед. Віталій Лялька кидком з-під захисника, з середньої дистанції відправив шайбу під перекладину воріт херсонського клубу. На 51-й хвилині «Дніпро» розіграв комбінацію в зоні «Донбасу», і Євген Гасніков з передачі Зайцева рахунок зрівняв. В кінці періоду ворота «Дніпра» від пропущеної шайби врятувала штанга.

І знову для виявлення найсильнішого командам довелося грати овертайм. Гасніков міг принести перемогу «Дніпру», але чудово зіграв голкіпер «Донбасу» Трифонов, піймавши шайбу в пастку. Перший овертайм, тривалістю 20 хвилин завершився без закинутих шайб. За шість з половиною хвилин та закінчення другої додаткової двадцятихвилинки «Дніпру» вдалося завершити хокейний марафон. Гасніков віддав на Вишнякова, який і поставив крапку в матчі. «Дніпро» зрівняв рахунок за перемогами, і серія переїжджає до Дружківки.

• «БілийБарс» -«Кременчук»4: 9 (2: 2; 0: 2; 2: 5) (рахунок у серії 0:4);
  • «Дніпро» - «Донбас» 3: 2. (1: 0, 1: 1, 1: 1, 0: 0, 1: 0) (рахунок у серії 2: 2).

П'ятий поєдинок у півфінальній серії між «Донбасом» та «Дніпром» відбудеться 1 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результати протистояння.

Раніше ми повідомляли про вихід київського «Динамо» до групового етапу Ліги чемпіонів.