«Кременчук» розгромив дебютанта Української хокейної ліги «Рулав Одд»

«Рулав Одд» не зміг стримати натиск одного з фаворитів сезону.

Після безгольового першого періоду «Кременчук» закинув по три шайби у другій і третій двадцятихвилинці. Здобувши перемогу в попередньому матчі, «Рулав Одд» зазнав великої поразки.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У вівторок, 21 вересня, в Кременчуці відбувся матч другого туру УХЛ. ХК «Кременчук» приймав новачка УХЛ харківський клуб «Рулав Одд».

Команди вийшли на лід в таких складах:

Кременчук:  Боярчук (Гордюшин); Яковлєв - Богачонок, Нікулін - Толстушко, Созонов - Горлушко, Ворона - Савченко; Коробов - Скуматов - Денискин, Варава - Тимофєєв - Сеник, Забавін - Савицький - Гриценко, Грицких - Сібілевіч - Кошелев.

Рулав Одд:  Петров (Шевчук); Желудков - Пугачов (А), Жигалов - Канаплін, Наливайко - Мельников, Гузенко - Шамардін; Басков - Лапков - Єфімов, Бондаренко - Бандуркін - Кіча, Абаджян - Секирко (К) - Сарапульцев, Олійник - Пойманов - Сиротенко.

З перших хвилин зустрічі на майданчику точилася жорстка боротьба. Команди часто порушували правила і грали в неповних складах. Так в середині першого періоду був момент, коли на льоду залишилося по три гравці кожної з команд. Однак в запалі боротьби суперники не забували кидати по воротах. Голкіперам не доводилося нудьгувати - роботу їм регулярно забезпечували.

На початку другого періоду супер-сейв зробив Боярчук, піймавши шайбу після кидка Бондаренко. А відкрили рахунок все ж господарі майданчика. На 30-й хвилині Ворона на п'ятачку підставив ключку під кидок Яковлєва і підправив шайбу у ворота.

Через 5 хвилин арбітр призначив буліт у ворота гостей, але Ворона не зумів переграти Петрова. Минуло менше хвилини і «Кременчук» все ж збільшив перевагу в рахунку. Захисники забули на п'ятачку Денискина, який холоднокровно переграв голкіпера «Рулав Одд». На 38-й хвилині Яковлєв кидком від синьої лінії зробив рахунок 3: 0 на користь «Кременчука».

Четверта шайба опинилася у воротах «Рулав Одд» на другій хвилині третього періоду. Созонов отримав передачу праворуч і закидав вже в порожні ворота. Наступну шайбу в ворота харків'ян закинув капітан «Кременчука». На 53-й хвилині Грицьких кидком від синьої лінії прошив воротаря «Рулав Одд».

Через 3 хвилини Яковлєв і Ворона повторили свій гол з другої двадцятихвилинки. Яковлєв кинув - Ворона підставив ключку і став автором дубля. Харків'янам все ж вдалося розмочити рахунок. На 59-й хвилині лапки не дозволив Боярчука оформити шатаут.

• «Кременчук» - «Рулав Одд» 6: 1 (0: 0; 3: 0; 3: 1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 24 і 25 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання збірної України другого місця на чемпіонаті Європи U-17 з баскетболу 3х3, про хід матчів 1/16 фіналу Кубку України з футболу, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги.