«Кременчук» переміг «Дніпро», «Сокіл» мінімально обіграв «Маріуполь»

Результат поєдинку «Сокіл» - «Маріуполь» вирішила єдина шайба, закинута в третьому періоді.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 29 листопада, відбулися два поєдинки дванадцятого туру Української хокейної ліги, в яких «Кременчук» приймав херсонський «Дніпро», а «Сокіл» провів матч з «Маріуполем».

У Кременчуці чемпіон України ХК «Кременчук» зустрівся з продовжуючим свою виїзну серію матчів «Дніпром». Перший період пройшов без закинутих шайб, хоча відкрити рахунок могли обидві команди. Непогано грали голкіпери, іноді нападників підводила точність в завершальній стадії атак. Пукса не зумів переграти воротаря «Дніпра» Хомутова, а Крисанов і Денискин просто не потрапили у створ воріт.

Відкрити рахунок в поєдинку господарям вдалося на 27-й хвилині. Хомутов не встиг переміститися в воротах, і Савченко кидком з середньої дистанції відправив шайбу під дальню штангу. «Дніпро» відповів кидком Панасенка - воротар «Кременчука» Гордюшин шайбу забрав. На 35-й хвилині «Кременчук» скористався помилкою гравців «Дніпра», і Денискин зробив рахунок 2: 0, причому господарі в цей момент грали в меншості. А через півтори хвилини Крисанов кидком під поперечину скоротив різницю в рахунку.

На третій хвилині заключної двадцятихвилинки Денискин відвернув на себе увагу голкіпера і захисника «Дніпра» і віддав пас на вільного Коробова, якому залишалося закинути в порожні ворота, з чим хокеїст «Кременчука» впевнено впорався. Слідом за цим Авфанасьев і Гасніков не зуміли переграти голкіпера «Кременчука». За 20 секунд до кінця матчу Денискин з п'ятачка відправив четверту шайбу в ворота Хомутова і зняв всі питання про переможця.

У другому матчі ігрового дня «Сокіл» грав з «Маріуполем». На 9-й хвилині Луговий міг виводити «Маріуполь» вперед, але не зумів переграти воротаря «Сокола». Голкіпер «Маріуполя» Дуве також не дозволив суперникам закинути шайбу, і на першу перерву команди пішли при нулях на табло.

Не вдалося суперникам закинути і в другому періоді. Найреальніший шанс відзначитися втратив на останній хвилині періоду Рубан, не зумівши переграти голкіпера «Маріуполя».

На початку третього періоду воротар «Сокола» Кубрицький двічі виручив свою команду, відбивши кидки Гурова і Чердака. А на 54-й хвилині Рубан з п'ятачка відправив шайбу в ворота «Маріуполя», реалізувавши чисельну перевагу «Сокола». На останніх хвилинах кияни взяли шайбу під свій контроль, так і не дозволивши «Маріуполю» випустити на лід шостого польового гравця. Перемога з незвичайним для хокею рахунком дозволила «Соколу» залишитися на другій сходинці турнірної таблиці маючи рівні показники за очками з «Кременчук».

• «Кременчук» - «Дніпро» 4: 1 (0: 0, 2: 1, 2: 0);
  • «Сокіл» - «Маріуполь» 1: 0 (0: 0, 0: 0, 1: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 1 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинках 11-го туру УПЛ,про матчі відбору на Євробаскет Словенія -Україна,а також про матчі Української хокейної ліги .