«Кременчук» обіграв лідера, «Дніпро» розгромив «Білий Барс»

Дубль гравця «Дніпра» став найшвидшим в історії УХЛ.

«Донбас» на своєму майданчику поступився чемпіону. Закинувши дев'ять шайб, «Дніпро» не залишив шансів клубу з Білої Церкви.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 9 січня, відбулися два поєдинки двадцять четвертого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Дніпро» приймав «Білий Барс», а «Донбас», який лідирує в чемпіонаті , грав з «Кременчуком».

У Херсоні господарі вийшли вперед вже на третій хвилині зустрічі. Крисанов з лінії кола для вкидань відправив шайбу під праву штангу воріт «Білого Барса», які в цьому матчі захищав Полгороднік. Ближче до середини періоду ініціатива перейшла до гостей, і голкіпер «Дніпра» Петров відбив кілька небезпечних кидків. А «Дніпро» провів контратаку і збільшив рахунок. Гол був схожий на перший як брат-близнюк, тільки на цей раз відзначився Матусевич. Після пропущеної шайби тренер «Білого Барса» замінив голкіпера, випустивши на майданчик Кучера. На 14-й хвилині Петров знову виручив «Дніпро», не дозволивши Грабовецькому реалізувати вихід один на один.

На 5-й хвилині другого періоду рахунок став 3: 0 на користь «Дніпра». Панасенко з за воріт завів шайбу у відкритий кут. «Дніпро» отримав чисельну перевагу, і на 28-й хвилині її реалізував. Дорофєєв кинув від синьої лінії, а Афанасьєв підставив ключку, зробивши рахунок 4: 0. «Дніпро» знову заробив більшість, але пропустив сам. Бородай увійшов до зони і точно кинув в дальню дев'ятку. Однак вже через кілька секунд «Дніпро» все ж реалізував чисельну перевагу. Швецов залишився без нагляду і кидком в порожній кут замкнув поперечну передачу.

На початку третього періоду Целогородцев пройшов двох суперників і проштовхнув шайбу у ворота «Білого Барса». На 48-й хвилині Ніконов залишився один на п'ятачку, отримав передачу з-за воріт, і відправив шайбу у сітку, зробивши рахунок 7: 1. «Дніпро» продовжив атакувати, закинувши ще дві шайби з інтервалом в декілька секунд. Спершу Каракулькін відзначився, замкнувши передачу на дальню штангу, а потім потужним кидком від синьої лінії відправив у ворота «Білого Барса» дев'яту шайбу. Для двох шайб Каракулькіну знадобилася лише 21 секунда, що зробило дубль гравця «Дніпра» найшвидшим в історії чемпіонатів Української хокейної ліги.

У Дружківці відбувся центральний матч туру. Лідер регулярного чемпіонату «Донбас» зустрічався з чинним чемпіоном України «Кременчуком». Зустріч активніше почали господарі майданчика. Під кінець п'ятої хвилини Сигарьов кидком над плечем голкіпера «Кременчука» Давлетшина вивів «Донбас» вперед. «Кременчук» відігрався досить швидко. Гравці «Донбасу» забули на п'ятачку Созонова, і форвард «Кременчука» сповна скористався ситуацією, зрівнявши рахунок на 8-й хвилині. А в наступній атаці Пукса точним кидком в нижній кут воріт Трифонова вивів вперед вже команду гостей. У спробі відігратися хокеїсти «Донбасу» влаштували справжній штурм воріт «Кременчука», але Давлетшин грав надійно і помилок не допускав.

На початку другого періоду «Кременчук» провів контратаку. Созонов віддав пас на Орлова, який і реалізував вихід два в один. На 29-й хвилині перед воротами Давлетшина виник «справжня пожежа», але нікому з гравців «Донбасу» не вдалося проштовхнути шайбу у сітку. «Кременчук» провів свою атаку, проте Орлов не переграв Трифонова. До кінця періоду команди по разу зіграли в більшості. Оборона виявилася сильнішою атаки, і відзначитися суперникам не вдалося, хоча на останніх секундах Казаковцев потрапив в штангу воріт «Кременчука».

На 43-й хвилині Тютченко вийшов на ворота «Донбасу» і кидком під пасткою Трифонова зробив рахунок 1: 4. Тренер «Донбасу» змінив голкіпера, випустивши на лід Дьяченка. Практично відразу ж Дьяченко врятував команду господарів, відбивши небезпечний кидок Дубініна. «Донбас» провів контратаку, яку завершив Мільохін, скоротивши різницю в рахунку. Арбітри довго дивилися повтори, проте взяття воріт все ж зафіксували. На 49-й хвилині Орлов не реалізував вихід один на один з Дьяченком, потрапивши в штангу.

Команди продовжили проводити небезпечні атаки, не даючи нудьгувати ні Давлетшину ні Дьяченку. Пристрасті на льоду стали загострюватися. За масову бійку на 55-й хвилині видалення заробили Дубінін, Григорян, Денискин у «Кременчука», і Карамнов, Тунгузін, Костиков, Разумов у «Донбасу». За дві хвилини до кінця періоду «Донбас» випустив шостого польового гравця, але заробив вилучення. Однак не здався, і Сигарьов скоротив розрив в рахунку до мінімуму. Господарі знову зняли воротаря. І знову отримали дві хвилини штрафу. Граючи 5 на 3 «Кременчуку» не склало особливих труднощів утримати перемогу.

• «Дніпро» - «Білий Барс» 9: 1 (2: 0, 3: 1, 4: 0);
  • «Донбас» - «Кременчук» 1: 3 (0: 1, 1: 1, 0: 1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 10 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про відсторонення Даяни Ястремської від змагань, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .