«Кременчук» ледь не втратив перемогу, «Краматорськ» в кінці матчу дотиснув «Білий Барс».

«Кременчук» виграв десятий матч поспіль.

«Дніпро» майже відігрався в матчі з «Кременчуком». «Краматорськ» закріпився на четвертому місці турнірної таблиці.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У четвер, 21 січня, відбулися два поєдинки двадцять сьомого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Кременчук» приймав херсонський «Дніпро», а «Краматорськ» грав з «Білим Барсом».

У Кременчуці, в центральному матчі туру, зустрілися «Кременчук» та «Дніпро». «Кременчук» на правах господарів взяв гру в свої руки і відразу пішов в атаку. Голкіпер «Дніпра» Хомутов вже на перших хвилинах відбив небезпечні кидки Орлова і Тютченко. На 8-й хвилині Чернишенко перевірив пильність голкіпера «Кременчука» Давлетшина. В кінці періоду Хомутов знову виручив команду гостей, не дозволивши Денискина відкрити рахунок.

Вже на перших хвилинах другого періоду «Кременчук» не реалізував два моменти біля воріт суперника. На 24-й хвилині Грицких потужно кинув від синьої лінії, а Гриценко підставив ключку і переправив шайбу у ворота «Дніпра». Денискин упустив черговий момент, на 28-й хвилині матчу не потрапивши в порожній кут. На 30-й хвилині на виручку Хомутову прийшов каркас воріт, прийнявши на себе кидок Созонова. На 35-й хвилині Тютченко кидком з середньої дистанції в нижній кут зробив рахунок 2: 0. А через хвилину Смирнов обіграв двох захисників і відправив третю шайбу у ворота Хомутова.

На початку третього періоду команди обмінялися моментами. Спершу Хомутов виручив «Дніпро» після кидка Тютченка, а потім вже Давлетшін не дозволив відзначитися форварду суперника. Господарі контролювали хід поєдинку, але на 55-й хвилині Галєєв відіграв одну шайбу. На 59-й хвилині Дорофєєв скоротив перевагу «Кременчука» до мінімуму, змусивши понервувати наставника команди господарів. За 30 секунд до фінальної сирени «Кременчук» залишився в меншості. «Дніпро» зняв воротаря і провів останні секунди зустрічі вшістьох проти чотирьох суперників, але закинути рятівну шайбу так і не зміг.

У Дружківці «Краматорськ» приймав гостей з Білої Церкви хокейний клуб «Білий Барс». Господарі майданчика пішли вперед, і на 4-й хвилині Воронін кидком у верхній кут відкрив рахунок в матчі. Гості вирівняли гру і голкіпер «Краматорська» Короваєв не раз виручив свою команду. Короваєв відбив кидки Ружнікова, Удовиченка та Благого. У свою чергу голкіпер «Білого Барса» Полгороднік не дозволив Сурсову реалізувати вихід на свої ворота.

У другому періоді команди продовжили обмін небезпечними моментами. Воротарі працювали в поті чола, раз по раз виручаючи свої команди. В середині періоду господарі отримали чисельну перевагу 5 на 3, але вже через 30 секунд штраф заробив гравець «Краматорська», і більшість не закінчилася нічим. Полгороднік відбив кидок Ципнятова, а після кидка Большакова від синьої лінії забрав шайбу в пастку. Ще раз голкіпер «Білого Барса» грунтовно вступив в гру на 38-й хвилині, відбивши кидок Вороніна і добивання Карпенка.

На 44-й хвилині Полгороднік встиг переміститися і щитками закрити кут, не дозволивши Вороніну збільшити рахунок. Гості відповіли кидком Бабинця - Короваєв на місці. «Білий Барс» отримав чисельну перевагу, але пропустив вихід Жвачкіна, і лише майстерність Полгородніка врятувала команду від пропущеної шайби. Однак на 53-й хвилині голкіпер «Білого Барсу» виявився безсилим, пропустивши шайбу після кидка Столяренка. Гості зняли воротаря і пропустили втретє. На останній хвилині Ципнятов перехопив шайбу в зоні суперника і відправив її в порожні ворота.

• «Кременчук» - «Дніпро» 3: 2 (0: 0, 3: 0, 0: 2);
  • «Краматорськ» - «Білий Барс» 3: 0 (1: 0, 0: 0, 2: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 23 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря», про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .