«Краматорськ» в овертаймі дотиснув «Білий Барс», «Кременчук» виграв «битву за Дніпро»

Команди з Херсона і Кременчука провели «річкове дербі».

«Краматорськ» дозволив супернику відігратися, але взяв своє в овертаймі. У поєдинку двох команд з берегів Дніпра, сильнішими виявилися хокеїсти з Кременчука.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 13 лютого, відбулися два поєдинки тридцять четвертого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Білий Барс» грав з «Краматорському», а «Дніпро» приймав «Кременчук».

У Білій Церкві на лід вийшли «Білий Барс» і «Краматорськ». Стартові хвилини поєдинку пройшли без небезпечних моментів. На 6-й хвилині голкіпер «Білого Барса» Безхлібний відбив кидки Золотухіна і Люльчук. Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині. Мальцев кинув від синьої лінії, а закритий гравцями Безхлібний не зміг виручити свою команду. «Краматорськ» ще кілька разів загрожував воротам «Білого Барса», але Безхлібний грав надійно.

Другий період закинутих шайб не приніс, хоча обидві команди втратили по кілька хороших можливостей для взяття воріт. А ось на 7-й хвилині третього періоду «Білий Барс» зрівняв рахунок. Даниленко від борта накинув на п'ятак і Благой переправив ігровий снаряд у сітку. Господарі майданчика намагалися вирвати перемогу в основний час, але голкіпер «Краматорська» впорався з усіма кидками по своїх воротах.

Гра продовжилася в овертаймі. На другій хвилині додаткового п'ятихвилинки Гринь увійшов в зону «Білого Барса», зблизився з воротарем і точним кидком приніс перемогу «Краматорську». У неділю, 14 лютого, «Білий Барс» і «Краматорськ» проведуть між собою ще один поєдинок. Команди зіграють пропущений матч другого туру.

У другому матчі дня, в Херсоні, «Дніпро» приймав «Кременчук». Господарі активно розпочали поєдинок, і моменти біля воріт Давлетшина виникали з перших хвилин. Воротар «Кременчука» відбив небезпечний кидок Афанасьєва на 6-й хвилині. Потім «Кременчук» перехопив ініціативу, і попрацювати довелося вже воротареві «Дніпра» Петрову. Надійна гра голкіперів завадила гравцям відкрити рахунок в першому періоді.

У другому періоді команди продовжили обмінюватися атаками і обстрілювати ворота суперника. Чернишенко з п'ятачка кидав в ближню дев'ятку, але Давлетшін зловив шайбу пасткою. А відкрили рахунок в матчі гравці команди гостей. Денискин кидком з середньої дистанції відправив шайбу у ближній кут, і на 28-й хвилині вивів «Кременчук» вперед. На 31-й хвилині «Кременчук» провів другу шайбу в ворота «Дніпра». Гриценко перехопив шайбу, заклав віраж, і з п'ятачка відправив шайбу у верхній кут. За три хвилини до кінця періоду КАРАКУЛЬКИ вийшов один на один, обіграв Давлетшина і скоротив різницю в рахунку. Але вже через 40 секунд Григорян після пасу з-за воріт потужним кидком зробив рахунок 1: 3.

На 42-й хвилині Чернишенко зліва увійшов в зону «Кременчука», зблизився з Давлетшина і кидком під поперечину знову скоротив розрив в рахунку до мінімуму. «Дніпро» став нагнітати напругу біля воріт «Кременчука», і Давлетшина довелося потрудитися, щоб не дозволити супернику зрівняти рахунок. За півтори хвилини до фінальної сирени «Дніпро» заробив вилучення, що робило безглуздим варіант із заміною голкіпера на польового гравця. Однак «Дніпро» ризикнув, але успіху не досяг і зазнав чергової поразки.

• «Білий Барс» - «Краматорськ» 1: 2 (0: 1, 0: 0, 1: 0. 0: 1);
  • «Дніпро» - «Кременчук» 2: 3 (0: 0, 1: 3, 1: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 14 лютого. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше інформатор повідомляв про перемогу «Баварії» на клубному чемпіонаті світу,про результати матчів баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .